Модульні будівлі кафе

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Швидкомонтовані будівлі під кафе: вишукане і модерне будівництво

Ресторанний бізнес - прибуткова справа. Щоб випередити конкурентів у відкритті кав'ярні або ресторану, «Завод Металокаркасів » пропонує купити швидкобудуюємі конструкції кафе і побудувати бізнес в найкоротші терміни за прийнятну вартість.

Модульні кафе в Україні користуються популярністю. Завдяки технології ЛСТК будівництво будівель потрібної форми і площі стає доступнішим, при цьому швидкобудуюємі будівлі кафе мають привабливий вигляд.

Промислові будівлі з ЛСТК конструюються без "мокрих" процесів. Монтаж відбувається за допомогою болтових з'єднань або зварювання, а значить, виконувати будівництво можна в будь-яку погоду. Швидкоспоруджувана будівля кафе має велику перевагу - швидкість роботи, оскільки технологія  дозволить зустріти перших клієнтів вже через 3-4 тижні з моменту початку зведення конструкції.

Швидкомонтовані будівлі кафе: технологія будівництва

Безкаркасне модульне кафе - передбачає виробництво споруд на місці будівництва.

Промислові будівлі з ЛСТК в порівнянні з модульним, передбачає спорудження великих торгових майданчиків. Швидкомонтовані модульні кафе дозволяють створити затишну атмосферу завдяки високому ступеню звукоізоляції сендвіч-панелей і ряду переваг.

Швидкомонтовані будівлі кафе: головні особливості

Сучасні споруди повинні вписуватися в існуючу інфраструктуру міста. Модульні кафе мають оригінальні форми, широкі технічні і соціальні можливості. Швидкомонтовані будівлі кафе в будівництві мають ряд переваг:
  1. мобільність;
  2. доступна ціна;
  3. функціональність;
  4. висока корозійна здатність поверхні новобудови;
  5. швидкість здачі об'єкта в експлуатацію.

Серед іншого, модульні кафе не вимагають посиленого фундаменту, їх будівництво може здійснюватися в недоступних для спецтехніки місцях. Швидкомонтовані будівлі кафе естетично привабливі і часто є візитною карткою великих міст.

Модульні кафе створюються зі спеціальним утеплювачем, прокладених між двома металевими панелями, який створить оптимальний мікроклімат в будь-який час року. За допомогою інноваційних технологій швидкобудуюємі будівлі кафе можна здати в експлуатацію за 6-8 тижнів.

 Модульне кафе «під ключ»

Замовити швидкобудуюємі будівлі кафе можна як за типовим проектом, так і за індивідуальним з урахуванням побажань клієнта. Будівництво спрощується за рахунок поставки всіх елементів заводом. Модульні кафе, ціна на які є однією з найпривабливіших на ринку, також оснащуються необхідними комунікаціями.

Експерти компанії «Завод Металокаркасів » нададуть грамотну консультацію і допоможуть вибрати оптимізоване рішення під конкретний випадок, щоб швидкобудуюємі будівлі кафе не тільки мали вишуканий вигляд, але і відповідали нормативним вимогам.