Модульні двоповерхові будинки

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Чому варто замовити двоповерховий модульний будинок?

Сьогодні як каркасне, так і модульне будівництво стрімко розвивається в Україні, оскільки є вигідніше і доцільніше капітальних будівель.

Двоповерховий модульний будинок - житловий об'єкт, зібраний із секцій заводського виготовлення, кардинально не відрізняється від звичайного будинку.

Модульні двоповерхові будинки - вигідне рішення житлового питання

Безліч українських сімей десятиліттями відкладають гроші на придбання власного житла, адже вартість капітальних будівель вкрай висока і постійно зростає. Але життя ж проходить ... Купивши двоповерховий модульний будинок в «Frame Factory», вже через пару місяців ви почнете жити у власному житлі.

Просто виберіть вподобану модель будівлі з ЛСТК в нашому каталозі і замовте її виробництво. Якщо не знайшли відповідного варіанту - зателефонуйте нашим менеджерам або зв'яжіться з ними через форму зворотного зв'язку, можлива розробка проекту по індивідуальним побажанням.

Наші швидкобудуюємі будівлі відрізняються відмінною якістю і дійсно доступною ціною в порівнянні з квартирами. Їх вартість залежить тільки від площі будови і складності архітектури. Доставка секцій відбувається по Києву та іншим містам України.

Двоповерховий модульний будинок: переваги

Ось головні плюси, які мають модульні будинки 2 поверхи:

  1. Оперативний і недорогий монтаж будівлі, не потрібно закладка фундаменту. Заселяйтеся відразу після закінчення монтажних робіт, оскільки будинок не потребує часу на усадку.
  2. Низька ціна - удвічі нижче, ніж на аналоги з бетону або цегли.
  3. Висока мобільність всієї конструкції, при необхідності вона транспортується і вдруге збирається, не втрачаючи нічого в якості функціонування.
  4. Підвищена сейсмічна стійкість за рахунок еластичної і міцної конструкції. Це дозволяє зводити такі конструкції навіть на складних ділянках, наприклад, з пересіченим рельєфом місцевості або проблемною грунтовою структурою.
  5. Немає потреби в оформленні дозволу в БТІ, так як модульні будинки 2 поверху не вважаються капітальною спорудою.
  6. Відсутність турбот і витрат, пов'язаних з тривалими будівельними роботами.

І це ще далеко не всі переваги, тому замовляйте в «Frame Factory» якісний двоповерховий модульний будинок прямо зараз!