Міжповерхові перекриття з ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Перекриття з ЛСТК - доступне рішення для вашого будівництва

Легкі сталеві тонкостінні конструкції застосовуються у всіх сферах будівництва. Вони поєднують в собі міцність, доступність і легкість в установці. Міжповерхові перекриття з ЛСТК - це важлива частина конструкції будівлі, якості якої потрібно приділяти підвищену увагу. Замовити економічно вигідні перекриття для швидкомонтованих будинків за ціною від виробника можна на нашому заводі металлокаркасов.

Як проводиться монтаж перекриттів з ЛСТК?

Основна функція перекриття з легкого тонкостінного профілю - це поділ будівлі на поверхи. Перекриття з ЛСТК має горизонтальну конструкцію і виготовляється з міцного оцинкованого металу. Монтаж міжповерхових перекриттів на будмайданчику проводиться після установки каркаса стін. Для модульного будівництва, в залежності від передбачуваного навантаження, використовуються профілі висотою від 15 до 25 см і кроком від 50 до 60 см. Зведення будинків з ЛСТК не вимагає використання спеціальної важкої вантажопідйомної техніки і може проводитися із залученням невеликої будівельної бригади.

Переваги ЛСТК перекриттів

Легкі металеві профілі все частіше використовуються для будівництва житлових і комерційних будівель, так як мають ряд переваг, серед яких:

  • Доступна вартість в порівнянні з іншими технологіями будівництва.
  • Міцність і довговічність конструкцій.
  • Високий профіль пожежної безпеки.
  • Стійкість ЛСТК перекриттів до гниття, впливу шкідників.
  • Установка за кілька тижнів.
  • Будівництво можна проводити в будь-яку пору року.
  • Зручність у транспортуванні на будівельний об'єкт.
  • Відсутність необхідності в капітальному фундаменті.
  • Можливість використання не тільки в каркасному будівництві, але і для розширення площі або поверховості дерев'яних будівель.

Міжповерхове перекриття з ЛСТК не деформується при експлуатації і здатне витримати великі навантаження. При установці можна використовувати різні види сучасних вогнетривких утеплювачів, що в майбутньому знижує витрати на опалення приміщень. Якісне перекриття з ЛСТК не повинно видавати скрипу, шуму або інших сторонніх звуків при навантаженнях. Звукоізоляція виконується за допомогою шарів гіпсокартону і мінеральної вати. Облицюванням для підлоги можуть служити: паркет, ламінат, лінолеум та інші популярні матеріали.

Де купити ЛСТК перекриття?

Завод металлокаркасів пропонує продукцію з міцних матеріалів для будівництва швидкомонтованих будівель. Виробництво організовано за європейськими стандартами з використанням високоточного обладнання. У нас можна замовити міжповерхові перекриття з ЛСТК за доступними цінами. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста України. Задати питання менеджеру компанії можна за телефоном, вказаним на нашому сайті.