Адміністративні модульні будівлі

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Адміністративні модульні будівлі від «Завод металокаркасів» - якість від майстрів

Завод металокаркасів також спеціалізується на будівництві адміністративних модульних будівель. Швидкомонтовані об'єкти актуальні в сучасних реаліях. Їх виробництво і монтаж займають мінімум часу, а будівництво не вимагає оренди важкої техніки, автокранів і т.д. Вони легко демонтуються і транспортуються на нове місце.

Замовити виготовлення адміністративних модульних будівель з ЛСТК ви можете на сайті, відправивши заявку менеджерам. Вибирайте типові споруди, запропоновані в каталозі. Якщо не знайдете відповідний варіант, то можливе виготовлення за індивідуальним проектом. Вам запропоновано такі адміністративні модульні будівлі каркасного типу:

  • Офісні приміщення.
  • Пральні.
  • Готелі.
  • Ресторани.
  • Котеджі, таунхауси, ЖК, приватні будинки.

Каркасні споруди - оптимальний варіант для сейсмічно нестабільних районів або місцевості зі складним ландшафтом.

Адміністративні модульні будівлі та їх переваги

Адміністративні модульні будівлі запропоновані в різному виконанні. Ви можете вибрати поверховість, площа, планування, матеріал зовнішньої і внутрішньої обробки. Швидкоспоруджуванний об'єкт з ЛСТК може включати в себе офісні кабінети закритого типу або варіант open space, роздягальні та санітарні кімнати, склади і допоміжні приміщення. Все залежить від призначення будівлі.

Блочно-модульні конструкції відрізняються довговічністю. За допомогою каркасних будинків ви зможете створити комфортні місця для роботи, відпочинку, надання послуг населенню. Вони добре переносять навантаження, експлуатуються в будь-яких кліматичних умовах.

Створюючи блоки для будівництва адміністративних модульних будівель, ми враховуємо стандарти якості та безпеки. При обробці використовуються перевірені матеріали, що відповідають прийнятим нормам.

Звертайтеся до менеджерів нашої компанії, щоб купити модулі і побудувати необхідний об'єкт. Ціна залежить від площі, матеріалів, планування та інших параметрів. При необхідності консультанти нададуть розрахунок вартості доставки в будь-який регіон України.