Санітарний модуль

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Автономний санітарно-побутової модуль - швидко, просто, зручно

Завод металокаркасів виробляє санітарні модулі за типовими і індивідуальними проектами. Вам запропоновані об'єкти різної площі та планування для облаштування туалетів, душових, пралень і сушарок. Також вони можуть бути доповнені вхідною групою, бойлерної, роздягальнею і іншими спеціальними приміщеннями.

Автономний санітарно-побутової модуль економить значні кошти і терміни, незамінний:

  • Для створення комфортних умов робочим, які проживають у вахтовому селищі.
  • При обладнанні санітарних зон на виїзних заходах.
  • При зведенні готелів, котеджних містечок, гуртожитків і тд.
  • При зведенні всіх необхідних будівель після стихійного лиха.

Ви можете замовити швидкоспоруджуваний об'єкт прямо зараз, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Також на порталі запропонована форма для відправки заявки.

Ціна каркасного санітарного модуля залежить від його габаритів, використовуваних для обробки матеріалів та інших параметрів. Розрахунок вартості здійснюється менеджерами. При виборі типового душового модуля з каталогу дивіться ціни на сайті. Виготовлені модулі відправляються в усі міста України, включаючи Харків, Дніпро, Одесу. Доставка оплачується окремо, терміни уточнюйте у консультантів.

Санітарний блок-модуль і його переваги

Модульні ванні кімнати, туалети та пральні з ЛСТК мають переваги перед стандартними будівлями. Йдеться про простоту і швидкості монтажу. При складанні не потрібне дотримання звичних норм будівництва. Наприклад, не потрібна заливка фундаменту, а роботи здійснюються без зайвого бруду і сміття. Необхідно розчистити і вирівняти майданчик, після чого встановити модульні ванні кімнати. Користуватися ними можна відразу по завершенні монтажу.

Душовою модуль з ЛСТК легко збирається і розбирається. При необхідності його можна демонтувати і перевезти в інше місце. Також до переваг відноситься міцність і довговічність конструкції.

Щоб купити душові модулі, зв'яжіться з менеджерами. Вони нададуть повну інформацію про об'єкт. Виготовлення та монтаж займають мінімум часу. Якщо необхідно терміново побудувати санітарний блок-модуль перед заселенням мешканців в каркасні будинки або гуртожитки, то ми допоможемо. Замовлення виконуються в строк з дотриманням договірних умов.