Проектування виробничих будівель і споруд

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Проектування виробничих будівель і споруд в Україні

Виробничі будівлі з металоконструкцій користуються великим попитом в різних сферах промисловості. Проектування виробничих будівель і споруд - це перший етап майбутнього будівництва. Від нього залежить не тільки фінальний результат, а й грамотний розподіл фінансових коштів в процесі будівництва. В Україні замовити проект економічно вигідного бистрозведенної виробничої будівлі можна на заводі металокаркасів. Ми допоможемо втілити ваш бізнес-проект в найкоротші терміни!

Що входить в проектування виробничої споруди?

Розробка проекту та підготовка технічної документації - це складний процес, що вимагає взаємодії кількох фахівців. Проектування модульних виробничих будівель включає в себе:

  1. проведення необхідних інженерних розрахунків;
  2. розробку ескізів та креслень;
  3. детальну деталізацію архітектурної та технічної частини плану;
  4. проходження експертиз;
  5. узгодження з контролюючими інстанціями.

При складанні проекту виробничої будівлі з ЛСТК багато часу приділяється на дотримання норм пожежної безпеки, можливість підтримки певних параметрів мікроклімату в приміщенні. Також враховується тип обладнання, який буде використовуватися в готовому цеху або ангарі. Вартість проектування виробничих будівель та споруд залежить від складності та обсягу робіт, додаткових опцій.

Переваги каркасних виробничих будівель

Каркасні виробничі будівлі з металоконструкцій відрізняються наступними перевагами:

  1. оперативністю зведення;
  2. міцністю;
  3. довговічністю;
  4. мобільністю.

З детальними описами і цінами на готові проекти модульних виробничих споруд можна ознайомитися в нашому каталозі. Доставка металоконструкцій здійснюється в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші  міста України.