Модульні дачі

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Модульні дачі: практично і економно

У вас вже є земельна ділянка, і ви хочете відпочивати за містом з комфортом? Дозвольте собі це вже через пару тижнів, замовивши в «Завод металлокаркасів» сьогодні сучасний модульний дачний будинок. Адже капітальне будівництво вимагає великих тимчасових і матеріальних витрат, а ми пропонуємо вам вже готове рішення «під ключ» - затишний і недорогий дачний будиночок з ЛСТК. Наш завод має власне виробництво, тому гарантуємо належну якість. На додачу рекомендуємо купити каркасний гараж, щоб до кінця упорядкувати ділянку.

Каркасна конструкція модульного будинку для дачі ретельно обшивається панелями з різноманітною «начинкою». Найчастіше стіни і стеля приміщення обшивають дерев'яною вагонкою, а зовні використовується алюмінієва композитна панель. Дах покривають дифузійної мембраною. При бажанні для обробки санвузла застосовується гіпсокартон, який стійкий до вологи. Весь процес будівництва та оздоблення відбувається швидко і без втрати якості.

Вам підійде модульний дачний будинок, якщо:

  • ви маєте обмежений бюджет;
  • хочете мінімум клопоту і швидкий результат;
  • цінуєте безпеку і комфорт.

Модульний дачний будинок - сучасне житло, яке забезпечить комфортне цілорічне перебування за містом.


Переваги

Модульний дачний будиночок - реальна можливість заощадити бюджет без втрат в показниках комфорту. Погодьтеся, це вигідно купити модульний будиночок для дачі, ціна якого в кілька разів нижче капітального будівництва.

Інші плюси швидкомонтованих дачних будиночків з ЛСТК:

  1. Мінімальні терміни створення і монтажу.
  2. Не потрібно заливати фундамент (знову ж економія грошей), чекати його усадки, проводити складне будівництво.
  3. Компактність розташування (можна розмістити навіть на ділянках з маленькою площею).
  4. Можливість розбирання і транспортування конструкції.
  5. Економія вашого часу і нервів.
  6. Рівень комфорту в модульних приміщеннях не відрізняється від капітальних будівель.

Перераховані переваги модульних дачних будинків роблять їх дуже популярними в Україні. Багато українців вже оцінили комфорт будівництва і використання таких конструкцій. Тим більше що термін служби дачного будиночка з ЛСТК, каркасних гаражів становить більше 50 років.

Чому варто замовити дачний будиночок з ЛСТК в «Завод металлокаркасів»?

Компанія «Завод металлокаркасів» створює мобільні будиночки для дачі, каркасні гаражі й інші варіанти будівель з ЛСТК на власному виробництві від початку і до кінця. Завдяки цьому ми пропонуємо дійсно доступні ціни. Наш завод співпрацює тільки з перевіреними постачальниками матеріалів, ми стежимо за якістю на кожному етапі виготовлення секцій. Модульні будиночки для дачі, як і каркасні гаражі, виготовляються з натуральних і безпечних високоякісних матеріалів.

Щоб зробити замовлення, ознайомтеся з нашими готовими проектами в каталозі. Якщо вам потрібно інше рішення, то зв'яжіться з нами, і ми запропонуємо варіанти, виготовимо індивідуальний проект. В процесі будівництва і монтажу дачного будиночка з ЛСТК ми враховуємо всі побажання клієнта.

Доставка готових дачних будиночків з ЛСТК і каркасних гаражів здійснюється в усі населені пункти України: Київ, Дніпро, Харків та інші міста. Перевозити такі конструкції швидко і недорого. Монтаж не займе більше кількох днів.

Звертайтеся в «Завод металлокаркасів»: вибирайте відповідний проект, висловлюйте свої побажання щодо будівництва модульного дачного будинку та каркасного гаража на додачу. Менеджери прорахують вартість, підкажуть найкращі рішення. З нами ви проведете літо не в крихітній побутівці або в очікуванні, коли назбираєте грошей на капітальну будівлю, а у власному затишному будинку!