Проекти багатоквартирних каркасних будинків

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Проекти багатоквартирних каркасних будинків в Україні

Швидкомонтовані багатоквартирні будинки з ЛСТК набувають все більшої популярності серед забудовників, оскільки вони економічно вигідні. Використання технологій модульного будівництва дозволяє швидко ввести будинок в експлуатацію і відразу отримувати дохід від інвестицій. Завод металокаркасів пропонує своїм клієнтам проєкт багатоквартирних каркасних будинків за доступними цінами. У нас можна замовити типовий проект, який при необхідності адаптується під ваші потреби.

Особливості будівництва багатоквартирних каркасних будинків

Зведення каркасних багатоквартирних будинків має свої особливості:

  1. висока швидкість будівництва;
  2. відсутність необхідності в вузькоспеціалізованій техніці;
  3. легкість, міцність і довговічність металокаркасів;
  4. можливість будівництва будинків з різною площею і плануванням.

Навіщо потрібен проект багатоквартирного будинку з ЛСТК?

Без правильно складеного і оформленого проекту неможливо отримати дозвіл на будівництво багатоквартирного будинку і бути впевненим в його якості. Проекти багатоквартирних каркасних будинків від нашої компанії включають в себе: точні розрахунки, креслення, перелік і характеристики всіх необхідних матеріалів, докладне планування із зазначенням розташування всіх конструкцій і багато іншого. Вартість проектного рішення залежить від рівня складності, площі будівлі, наявності додаткових опцій.

Замовити проекти багатоквартирних каркасних будинків європейської якості і купити необхідні для будівництва ЛСТК можна на заводі металлокаркасов. Доставка конструкцій проводиться по всій Україні, додаткову інформацію можна отримати за телефоном, вказаним на сайті.