Проекти модульних готелів

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Проекти модульних готелів - вигідне рішення для вашого бізнесу

Модульні готелі користуються великим попитом серед забудовників, які хочуть вигідно вкласти свої кошти і отримувати прибуток з інвестицій. Готові проекти каркасних готелів дозволяють швидко ввести будинок в експлуатацію і розвивати готельний бізнес. Швидкомонтовані готелі затребувані не тільки в курортних зонах і туристичних містах, але і в будь-яких населених пунктах, в яких ніде зупинитися приїжджим. Замовити економічно вигідний проект каркасного міні-готелю за ціною від виробника можна на нашому заводі металокаркасів.

Переваги модульного будівництва готелів

Готелі з ЛСТК мають ряд незаперечних переваг:

  1. Отримати дозвільні документи на зведення модульного готелю можна в найкоротші терміни.
  2. Для будівлі підходять недорогі варіанти фундаментів, так як металоконструкції мають легку вагу.
  3. Каркас модульного готелю відрізняється міцністю і довговічністю.
  4. Професійний монтаж, в залежності від складності проекту каркасного готелю, займає всього кілька тижнів.
  5. Вартість зведення готелю з ЛСТК нижче, ніж при стандартному будівництві.
  6. Для зовнішньої і внутрішньої обробки каркасного готелю підходить безліч матеріалів.

Навіщо потрібні проекти модульних готелів?

Професійні проекти каркасних готелів необхідні для отримання дозволу на будівництво. Також грамотно виконаний проект - це запорука безпеки експлуатації будівлі. Проектування включає в себе: всі інженерні розрахунки, підготовку креслень, кошторису, оформлення архітектурної та технічної частини плану, а також багато іншого. Проектами модульних будівель з металлокаркасов повинні займатися виключно професіонали, які мають практичний досвід у цій сфері.

У каталозі нашої компанії можна ознайомитися з типовими проектами каркасних готелів з різною поверховістю і плануваннями. Кожне проектне рішення можна адаптувати під потреби замовника, так як модульні технології будівництва дозволяють швидко видозмінювати і доповнювати споруду. Ми здійснюємо доставку комплектуючих для створення каркасних готелів в усі великі міста України. Додаткові питання по проектам каркасних міні-готелів можна задати менеджеру по телефону, вказаному на сайті.