Модульний будинок 60 м2

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Модульний будинок 60 м2 - доступний варіант для комфортного проживання

Технології каркасного будівництва дозволяють в короткі терміни зводити функціональну і надійну нерухомість за доступною вартості. Модульний будинок 60м2, зроблений з легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК), може стати альтернативою капітальному будівництву. Замовити економічно вигідні металоконструкції для будівництва житлового будинку за ціною від виробника можна на нашому заводі.

Переваги модульного будинку 60м2

Швидкобудуємі споруди з ЛСТК мають наступні переваги:

  1. Монтаж будинку займає кілька місяців і не вимагає залучення важкої вантажопідйомної техніки.
  2. Будівництво може проводитися в будь-яку пору року, а також у важкодоступних місцях - гори, локації з тісною забудовою.
  3. Каркас модульного будинку відрізняється міцністю і може справно прослужити до 70 - 80 років.
  4. Використовуються екологічно чисті матеріали, стійкі до загоряння, гниття, шкідників.
  5. Для зовнішньої і внутрішньої обробки можуть використовуватися різноманітні матеріали.

Можна замовити модульний будинок 60 м2 з різним плануванням і поверховістю, розробити дизайн зовнішньої обробки на ваш смак. Варіанти типових проектів каркасних будинків представлені в нашому каталозі.

Де купити модульний будинок 60 м2?

Харків, Запоріжжя, Дніпро та інші міста України.

Придбати економічно вигідний комплект ЛСТК для побудови модульного будинку площею 60 м2 можна, залишивши заявку на нашому сайті. Будь-який типовий проект адаптується під вимоги клієнтів, також співробітники заводу металлокаркаів готові відповісти на всі питання по збірці і експлуатації модульного будинку. Ми виробляємо точні і готові до складання металоконструкції, тому для монтажу будівлі буде досить бригади з 3 - 5 чоловік. Доставка здійснюється в Київ,Харків, Запоріжжя, Дніпро та інші міста України.