Модульний медпункт

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Модульні фельдшерсько-акушерські пункти (ФАП) - медична допомога в невеликих містах і польових умовах

Завод металлокаркасів пропонує вам купити модульні ФАПи для зведення у віддаленій місцевості і населених пунктах з малою чисельністю населення. Товар від виробника каркасних будинків затребуваний в ситуаціях, які вимагають термінового надання медичної допомоги постраждалим під час техногенних катастроф і природних катаклізмів. Також вони стануть вибором підприємців, що піклуються про стан робочих на своєму виробництві.

Завдання, які допомагає вирішити замовлення модульного медичного пункту

Модульні ФАПи зарекомендували себе у всьому світі завдяки виконанню завдань в польових і віддалених від стаціонарних медичних установ умовах. Завдяки їх використанню можна вирішити такі завдання:

  1. Надання первинної допомоги та вирішення серйозних проблем. Якщо порівнювати модульні ФАПи і звичайні медпункти, то перші виграють за рахунок кількості завдань, що можна виконати на їх базі. Каркасні будинки обладнані для проведення невідкладних втручань з боку хірурга, ізоляції хворих, також можливе здійснення прийняття пологів.
  2. Мобільна передислокація. Модульні медпункти дали можливість оперативно переміщатися з метою невідкладного порятунку хворих і поранених в екстремальних умовах.

Переваги покупки модульних ФАПів

Модульні медпункти мають ряд переваг:

  1. Багатофункціональність. До складу модульних медичних пунктів входять 3 типи будівель: адміністративне, зона очікування для пацієнтів і клінічне приміщення. Адміністративний комплекс модульного ФАПу включає: кабінет керівника, кімната секретаря і фінансовий відділ. Модуль для огляду обладнаний з метою утримання людей, які очікують прийому у лікаря. Медичний сектор включає в себе кабінети для прийому хворих, проведення необхідних лікувальних заходів, також передбачені ізоляційні кімнати в разі наявності інфекційних захворювань і кабінет зі стерилізаційним обладнанням.
  2. Швидкість споруди. Бистроспоруджуваний модульний медичний пункт дозволить вам за кілька днів з нуля вибудувати все необхідне і з'єднати з інженерними комунікаціями. Це стало можливо завдяки системі «ЛСТК», що використовується заводом металлокаркасів.
  3. Простіше, ніж конструктор. Збірка здійснюється за принципом Lego. Конструкція і методи збірки модульних ФАПів передбачають підвищену швидкість зведення будівель. Покупець може встановити необхідну конструкцію за 1-2 дня.

Де краще замовити модульні ФАП?

Завод металлокаркасів пропонує своїм покупцям великий каталог модульних медпунктів. Виробник здійснює продаж безпосередньо, тому покупцеві не доведеться переплачувати за послуги посередників при покупці модульного ФАПу. Ціна модульного ФАПу виправдана швидкістю і зручністю споруди. Доставка здійснюється у всі великі міста України.