Проекти котеджів ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Проекти котеджів з ЛСТК в Україні

Швидкомонтовані котеджі з ЛСТК з кожним роком набувають все більшої популярності. Щоб готовий будинок був довговічним і комфортним для проживання, важливо попереднє проектування. Проекти котеджів з ЛСТК можна замовити на заводі металоконструкцій. Ми пропонуємо готові проектні рішення, які легко адаптуються під вимоги замовника і є економічно вигідними.

Переваги модульних котеджів

Котеджі, побудовані за технологією модульного будівництва, мають ряд переваг:

  1. монтаж будівлі виконується в стислі терміни;
  2. відсутність усадки будинків з ЛСТК дозволяє відразу після зведення починати сайдинг;
  3. утеплення можна проводити різними способами;
  4. відсутність необхідності у використанні спеціальної вантажопідйомної техніки;
  5. економія на вартості фундаменту завдяки легкій вазі металевих профілів.

Що входить в проект котеджу?

Проекти котеджів з ЛСТК включають в себе: проведення інженерних розрахунків, розробку креслень, підготовку архітектурної та технічної частини плану, оформлення документації. Вартість залежить від складності проектного рішення, наявності додаткових опцій.

Без проекту можна отримати дозвіл на будівництво, тому краще довірити його підготовку професіоналам. У каталозі на сайті можна ознайомитися з типовими проектами каркасних котеджів. Виробництво на нашому заводі металокаркасів організовано відповідно до сучасних стандартів. Ми пропонуємо клієнтам купити надійну продукцію для модульного будівництва за доступними цінами. Доставка проводиться в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу та інші міста України. Додаткову інформацію дізнавайтеся за телефоном, вказаним на нашому сайті.