Склад з ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Склади з ЛСТК - сучасне рішення в зберіганні майна

Склади з ЛСТК поширені в промисловості, виробництві, сільському господарстві і приватному користуванні. Швидкомонтовані каркасні приміщення застосовуються для тривалого зберігання: продуктів харчування, інвентарю, ліків, одягу та інших товарів. Залежно від типу продукції пред'являються різні вимоги до будови. За бажанням модульні склади легко демонтуються і транспортуються в необхідну точку міста.

Особливості складських приміщень з ЛСТК

Основу складів ЛСТК становить зносостійкий і жорсткий рамковий каркас, зроблений з металу. Він обшивається оцинкованим профнастилом або сендвіч-панелями. Його товщина становить 0,7 - 3 мм. На сталеві деталі наноситься цинкове напилення рівне 18 мк. Поверхнева щільність складу - 275 г / кв. м. Тому сховище ЛСТК довговічне і стійке до корозійних процесів, поривів вітру, пластів снігу і різних температурних коливань. Металеві складські споруди з модулів характеризуються високою пожежною безпекою.

Профілі надходять з підготовленими для монтажу отворами. Деякі деталі збирають на заводі металоконструкцій. Збільшення швидкості збірки складу з ЛСТК відбувається завдяки використанню самонарізних з'єднань і відсутності зварювання.

Переваги технології ЛСТК при побудові сховищ

Мобільні склади з легких сталевих тонкостінних конструкцій мають ряд переваг в порівнянні зі сховищами, які виконані з інших матеріалів.

Головне достоїнство модульних складів - ціна. Застосування оброблених цинком тонких профілів знижує матеріаломісткість, зберігаючи міцність. Тому і знижується на модульний склад ціна.

Також варто відзначити:

  1. Швидке зведення. Всі технологічні процеси обходяться без приготування будівельних розчинів і монтаж складів ЛСТК займає менше часу.
  2. Легкий демонтаж. При необхідності модульний склад легко розбирається, транспортується і збирається заново на новому місці. Для переміщення елементів каркаса використовується стандартний вантажний транспорт.
  3. Зміна планування і розмірів будівлі. Складське приміщення розширюється додатковими блоками по необхідності. Їх можна купити окремо.
  4. Легка конструкція складу з ЛСТК не вимагає заливки глибокого стаціонарного фундаменту або посилених бетонних плит і опор.

Як замовити монтаж складу ЛСТК

Ціна модульних складів залежить від розмірів приміщення і поверховості. Компактні і багатофункціональні сховища з вільним плануванням створюються нашим заводом металоконструкцій і доставляються по всій Україні (в Чернігів, Київ, Суми та ін.). Телефонуйте, наші консультанти проінформують вас про вартість, етапах проектування, підготовці місцевості, збірці каркаса і обшивки. За додаткову плату можна замовити утеплення складу.

Ангари з легких сталевих тонкостінних конструкцій завжди користуються попитом, адже вони економічно вигідні. Купивши таке складське приміщення, ви легко продасте або здасте його в оренду. Це вигідна інвестиція, тому швидше  оформляйте ваше замовлення!