Проектування модульних будівель

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

У сучасному світі головну роль відіграють такі характеристики як: довговічність, надійність, міцність. Металоконструкції мають усіма перерахованими вище якостями, а крім них ще безліч інших достоїнств. Тому металеві конструкції і вироби вважаються найбільш затребуваними і застосовуються в різних сферах.

Проектування модульних будівель - великий вибір варіантів для вашого будівництва

Житлові і промислові будівлі все частіше будуються за допомогою модульних технологій. Основою виступають легкі сталеві тонкостінні конструкції, які поєднують в собі універсальність, міцність і тривалі терміни експлуатації. Замовити економічно вигідні готові проекти модульних будівель в Україні можна на нашому заводі металокаркасів.

Переваги будинків з ЛСТК

Підготовка проектів модульних будівель стає затребуваною послугою через переваг цієї технології будівництва. До них відносяться:

  1. Стислі терміни монтажу, який, в залежності від розміру і планування будівлі, триває від декількох тижнів до декількох місяців.
  2. Для будівництва не потрібно спеціалізована навантажувально-розвантажувальна техніка.
  3. Зведення модульної  будівлі за типовим проектом можливо в будь-який час року.
  4. Каркас будинків з ЛСТК відрізняється міцністю і надійністю, не піддається гниттю і стійкий до загорання.
  5. Проект модульної будівлі передбачає використання будь-яких матеріалів для зовнішньої і внутрішньої обробки.
  6. Утеплення будинків може проводитися різними способами, всередині приміщення легко підтримувати потрібні параметри мікроклімату.
  7. Ціна готового каркасного будинку нижче, ніж побудованого шляхом капітального будівництва.

Швидкомонтовані будівлі з ЛСТК - це вигідне вкладення грошей для забудовників. Проектування і будівництво модульних будівель дозволяє отримувати прибуток з інвестицій вже через кілька місяців.

Навіщо потрібен проект будинку?

Щоб отримати дозвіл на будівництво будинку, в контролюючі інстанції потрібно пред'явити проект модульної будівлі. Проектування включає в себе: проведення інженерних розрахунків, підготовку креслень та ескізів, складання архітектурної та технічної частини плану, кошторису та багато іншого. Типові проекти модульних будівель відрізняються плануванням, площею і поверховістю. Готові проекти модульних будівель можна адаптувати з урахуванням побажань замовника або створити проектне рішення з нуля на основі вашого технічного завдання.

Завод металокаркасів займається проектуванням і будівництвом модульних будівель. Комплектуючі виготовляються на високоточному обладнанні за європейськими стандартами якості. Ознайомитися з готовими проектами модульних будівель і цінами можна в каталозі нашої компанії. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Одесу та інші міста України.

Проектування модульних будівель - Фото 1
Проектування виробничих будівель і споруд

Виробничі будівлі з металоконструкцій користуються великим попитом в різних сферах промисловості. Проектування виробничих будівель і споруд - це перший етап майбутнього будівництва. Від нього залежить не тільки фінальний результат, а й грамотний розподіл фінансових коштів в процесі будівництва. В Україні замовити проект економічно вигідного бистрозведенної виробничої будівлі можна на заводі металокаркасів. Ми допоможемо втілити ваш бізнес-проект в найкоротші терміни!

Докладніше
Проектування модульних будівель - Фото 3
Проекти модульних будинків

Технологія ЛСТК повсюдно використовується для зведення житлових і комерційних будівель. Швидкомонтовані будинки з легких сталевих тонкостінних конструкцій - це один з найбільш економічно вигідних і оперативних варіантів будівництва. Готові проекти будинків з ЛСТК пропонує своїм клієнтам завод металлокаркасов. Це вигідна інвестиція, яка допоможе швидко організувати бізнес-проект і отримати прибуток. Ми підготували типові проекти будинків з ЛСТК на будь-який смак і бюджет по ціні від виробника.

Докладніше
Проекти котеджів ЛСТК

Швидкомонтовані котеджі з ЛСТК з кожним роком набувають все більшої популярності. Щоб готовий будинок був довговічним і комфортним для проживання, важливо попереднє проектування. Проекти котеджів з ЛСТК можна замовити на заводі металоконструкцій. Ми пропонуємо готові проектні рішення, які легко адаптуються під вимоги замовника і є економічно вигідними.

Докладніше
Проєкти одноповерхових будинків з ЛСТК

Одноповерховий будинок з ЛСТК - це комфортний і економічно вигідний варіант сезонного або постійного проживання для невеликої сім'ї. Технології модульного будівництва дозволяють звести будівлю в найкоротші терміни і швидко підготувати будинок до заселення. Замовити одноповерхові будинки з ЛСТК в Україні можна на нашому заводі металокаркасів. Ми пропонуємо типові проектні рішення на будь-який смак і бюджет.

Докладніше