Покрівля з ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Покрівля з ЛСТК - надійний вибір для вашого будинку

Міцний каркас даху дуже важливий для безпечної експлуатації всього будинку. Покрівля з ЛСТК поєднує в собі легкість і довговічність, швидко встановлюється і підходить як для житлових, так і для комерційних будівель. Замовити дах з легких тонкостінних конструкцій для модульного будівництва за ціною від виробника можна на нашому заводі.

Які бувають ЛСТК покрівлі?

Розрізняють два основних види дахів з оцинкованих металевих профілів:

  1. Зі збірних покрівельних ферм.
  2. З стропильних балок.

Конструкція з покрівельних ферм підходить для облаштування нежилого горища, а дах з ЛСТК, виконана з кроквяних балок, - для організації житлової та опалювальної мансарди. Покрівлі можуть бути: одно- і двосхилими, плоскими, вальмовими та інших форм. Перевагами будь-якого виду дахів з металоконструкцій є:

  • оперативний монтаж;
  • доступна вартість;
  • універсальність;
  • стійкість матеріалу до корозії, шкідників;
  • можливість проведення робіт в будь-який час року;
  • екологічність і пожежна безпека;
  • міцність і довговічність;
  • утеплення сучасними матеріалами.

Як проводиться монтаж покрівлі?

Легка вага металоконструкцій дозволяє транспортувати ЛСТК покрівлю на будмайданчик без використання спеціальної вантажопідйомної техніки. Дах повинен збиратися на рівній горизонтальній поверхні. Структурні елементи послідовно з'єднуються між собою за схемою. Для монтажу покрівлі з ЛСТК не потрібно велику кількість робочих - з ним успішно впорається маленька бригада, яка має досвід в каркасному будівництві. Зібраний каркас даху з металоконструкцій обшивається плівкою для захисту від вологи і вітру, після чого приступають до обрешітки.


Купити економічно вигідний дах з ЛСТК для швидкомонтованих будівель можна, залишивши заявку на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо вироби різних конфігурацій з міцних, що пройшли попередню обробку, металів. У виробництві використовується високоточне обладнання, що дозволяє виготовити ЛСТК покрівлі будь-яких розмірів і форм. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Харків, Одесу та інші міста України. Щоб отримати додаткову інформацію про послуги компанії, скористайтеся контактними даними, вказаними на сайті.