Ферми з ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Ферми з ЛСТК - надійне рішення для сільського господарства

Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) набувають все більшої популярності в будівництві об'єктів для сільського господарства. Ферми з ЛСТК - це поєднання надійності, міцності і довговічності. Швидкомонтовані конструкції за формою частіше бувають прямокутними, трикутними або трапецієподібними. Купити економічно вигідну каркасну ферму за ціною від виробника можна на нашому заводі металокаркасв. Ми пропонуємо якісні вироби з міцних матеріалів з доставкою по Україні.

Переваги ферм з ЛСТК

ЛСТК ферми мають безліч переваг в порівнянні з конструкціями, збудованими за іншими технологіями:

  1. Монтаж будівлі займає менше часу, ніж при традиційному будівництві.
  2. Не потрібно використання вузькоспеціалізованої будівельної техніки.
  3. Профілі з ЛСТК мають легку вагу і не займають багато місця при транспортуванні.
  4. Модульні конструкції відрізняються міцністю, не піддаються гниттю і впливу шкідників.
  5. Можливість виготовлення металоконструкцій різних форм і розмірів, що дозволяє реалізувати всі побажання замовника.
  6. Основа виготовлення ферми - ЛСТК, які виробляються з оцинкованого металу, що не піддається корозії.
  7. У таких приміщеннях легко підтримувати певні параметри температури і вологості, що важливо для фермерської діяльності.
  8. Ціна будівництва за модульною технологією нижче, ніж при використанні таких матеріалів, як цегла або бетон.

Ферми з ЛСТК стали незамінними в прогресивному сільському господарстві завдяки практичності і простоті зведення. Вони повсюдно використовуються для утримання худоби, овочівництва, це вигідна інвестиці.

Як проводиться монтаж ферм?

Каркасні конструкції повинні монтуватися виключно досвідченими робітниками. Монтаж ферми з ЛСТК проводиться на землі і починається з послідовного з'єднання всіх модулів по схемі. Після цього готова конструкція піднімається краном і встановлюється в потрібному положенні. Простота транспортування металокаркасних елементів дозволяє звести будівлю в місцях, куди складно проїхати важкій вантажопідйомній техніці. Безпека експлуатації ферми гарантується дотриманням всіх технічних вимог, зазначених у проектній документації.

Де замовити ферму з ЛСТК?

Завод металлокаркасов пропонує великий вибір ферм та інших конструкцій з ЛСТК. Для виготовлення продукції використовується сучасне обладнання та перевірені матеріали. Виробничі процеси автоматизовані, що дозволяє добитися високої точності готових ЛСТК. У каталозі можна ознайомитися з типовими проектами модульних ферм стандартній комплектації. Також наша компанія може виготовити конструкції на замовлення клієнтів. Ціна на модульні ферми залежить від розміру і комплектації. Дізнавайтеся додаткову інформацію за телефоном, вказаним на нашому сайті. Звертайтеся, ми допоможемо втілити в найкоротші терміни ваш сільськогосподарський бізнес-проект!