Модульні котеджі

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Швидкомонтовані будинки і котеджі від «Заводу металокаркасів» - створюйте комфорт разом з нами

Компанія «Завод металокаркасів» виробляє модулі для будівництва швидкомонтованих котеджів. Ви можете замовити компактний дачний будиночок або комфортний особняк для проживання сім'ї. Будівництво буде завершено в обумовлені терміни, і ви отримаєте блок відповідно до заявлених вимог.

Модульний котедж являє собою збірну конструкцію, яка складається з окремих металевих секцій. Вони виробляються з дотриманням прийнятих норм і стандартів. При цьому використовуються якісні матеріали та проводиться перевірка на кожному етапі виготовлення. Блоки доставляються на місце будівництва швидкомонтованого котеджу в готовому вигляді. Відправлення здійснюється в будь-який регіон України. Щоб побудувати будинок, досить з'єднати елементи між собою за допомогою надійних кріплень.
При використанні легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) котедж зводиться в короткі терміни. Ви можете вибрати типовий об'єкт з каталогу, а також замовити виробництво блоків за індивідуальним проектом. В останньому випадку при створенні каркасних котеджів враховуються супутні фактори, до яких відносяться кліматичні умови, ландшафт і ін.

 Будівництво модульних котеджів: основні переваги

Модульні котеджі мають масу переваг перед будівлями, будівництво яких здійснювалося за звичною технологією. І мова йде не тільки про швидкість виготовлення блоків і їх монтажі. Плюси котеджів з ЛСТК:

  • прийнятна вартість. Ціни рахуються за квадратний метр, і каркасні котеджі обходяться дешевше в порівнянні з класичними будинками;
  • мінімізація робіт при монтажі. Для будівництва котеджів з ЛСТК не потрібно заливка фундаменту;
  • мобільність конструкції. Модульні котеджі легко демонтувати і перевезти на нове місце. Якщо ви плануєте переїзд, не потрібно будівництво ще одного будинку;
  • міцність і довговічність. Швидкомонтовані котеджі виробляються з використанням перевірених матеріалів і технологій.
  • гарантія на конструкцію більше 75 років;
  • енергоефективність будинків не можна порівняти з тими, котеджами, які виконані з газоблоків або червоної цегли.

Модульні котеджі добре зберігають тепло. Їх будівництво можливе в будь-яких кліматичних умовах.

Модульні котеджі і їх різноманітність

Звернувшись в нашу компанію, ви можете замовити модульні котеджі в різному виконанні. Вибирайте одно- або багатоповерхові конструкції, вкажіть бажане планування. Незалежно від уподобань будівництво займе мінімум часу.

Швидкомонтовані котеджі збираються з модулів, які можна обробити всередині і зовні певними матеріалами. Це може бути фарба, декоративні панелі і ін. Ми допоможемо відтворити будинок мрії, просто зв'яжіться з менеджерами. Консультанти врахують побажання і запропонують проекти модульних котеджів, що відповідають запитам. Плюс в тому, що при будівництві до будинків підводять інженерні комунікації. Вам будуть надані всі умови для комфортного проживання.

Модульні котеджі від «Заводу металокаркасів» -    звертайтеся до професіоналів!

При будівництві швидкомонтованих котеджів звертайтеся за допомогою до професіоналів. Працюючи в сегменті з 2009 року, ми розбираємося в нюансах виробництва блоків. Ви отримаєте міцні, надійні і комфортні модульні котеджі, придатні для проживання в будь-якому місті України та за межами країни. Вони відповідають санітарним нормам, вимогам пожежної безпеки. Скористайтеся можливістю придбати модулі для будівництва швидкомонтованих котеджів, щоб йти в ногу з часом!