Каркас ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Каркас з ЛСТК - міцна і надійна основа для вашого будинку

Модульні технології все частіше застосовуються в будівництві житлової та промислової нерухомості, оскільки вони економічно вигідні. В їх основі лежить використання легких металевих конструкцій, що відрізняються міцністю і довговічністю. Каркас з ЛСТК - невід'ємна частина швидкомонтованих будинків і основа будівництва. Від якості всіх комплектуючих залежать експлуатаційні характеристики будинку, тому краще вибирати ЛСТК від перевірених виробників. Замовити каркас з легких металевих профілів можна на заводі металлокаркасів. Ми пропонуємо конструкції з надійних матеріалів, з асортиментом і вартістю можна ознайомитися в каталозі.

Переваги каркаса з ЛСТК

Каркасне будівництво має такі переваги:

  1. Універсальність. Технологія дозволяє реалізувати різні конструкторські та архітектурні рішення. Можна спроектувати будівлі з будь-якою площею і різними видами планувань.
  2. Монтаж в короткі терміни незалежно від пори року. Модульне будівництво проводиться в будь-який сезон. Звести будинок, в залежності від площі і складності конструкції, можна в термін від декількох тижнів до декількох місяців.
  3. Будівництво в важкодоступних локаціях. Для транспортування і складання каркаса з ЛСТК не потрібно вантажопідйомна техніка. Тому зведення будівель можливо в складних для капітального будівництва місцях - гірська місцевість, щільна міська забудова та ін.
  4. Міцність і легка вага конструкцій. Оцинковані металеві профілі можуть витримати значні навантаження, але самі по собі мають легку вагу. Це дозволяє заощадити на фундаменті або підвищити поверховість вже побудованих будівель.
  5. Довговічність. Каркас з ЛСТК може прослужити близько 80 років за умови правильного монтажу і експлуатації.

Як проводиться будівництво?

Для модульного будівництва виготовляється повний комплект необхідних конструкцій з ЛСТК. Багато профілей збираються перед доставкою на будівельний об'єкт, а ті що залишилися конструкції швидко монтуються на будмайданчику. Каркас з ЛСТК спроектований так, що його без особливих складнощів можуть зібрати невеликі бригади з 3 - 5 чоловік. Після складання  каркаса установка здійснюється в потрібному положенні  за допомогою крана. Для зовнішньої і внутрішньої обробки можуть використовувати різні матеріали, що дозволяє застосовувати оригінальні дизайнерські рішення.

Купити каркас з ЛСТК за ціною від виробника можна, залишивши заявку на нашому сайті. Завод металлокаркасів виробляє міцні конструкції з використанням сучасного високоточного обладнання. Ми в короткі терміни виготовимо каркаси з оцинкованих металевих профілів за типовим або індивідуальним проектом. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста України. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном, вказаним на сайті