Модульні битовки

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Модульні побутові приміщення - мобільні конструкції для комфортної роботи і відпочинку

Модульна побутівка - це мобільна конструкція, за допомогою якої можна в короткі терміни звести: склади, охоронні пункти, їдальні та інші об'єкти. Вона активно використовується для організації житлового простору як на дачних ділянках, так і на виділених під будівництво майданчиках та інших бізнес-сегментах.

Вагончики з металу швидко встановлюються, легко демонтуються і транспортуються на нове місце. При необхідності можна скомпонувати кілька модулів, і тоді вийде будівля з широкими можливостями використання.

Швидкомонтовані побутівки призначені для тимчасового розміщення людей. З їх допомогою ви створите комфортні умови проживання робочим, а також надасте місця відпочинку учасникам виїзних конференцій, змагань. При цьому не потрібно витрачати багато часу на будівництво об'єктів. Телефонуйте нашим менеджерам, оформляйте замовлення і отримаєте якісні битовки з металу в короткі терміни.

Побутівка з металу - загальні характеристики

Швидкозбірні блокові битовки з ЛСТК є невеликими будівлі. Вони мобільні, виконані у вигляді контейнера. Також це можуть бути збірно-розбірні конструкції, що дозволяє побудувати двоповерхові об'єкти. Модульні споруди складаються зі сталевої рами. Стіни обшиті панелями, також обладнуються дах і підлога. Ви можете вибрати модель із зварним каркасом. В такому випадку конструкція не розбирається. Після установки модульних житлових вагончиків їх транспортування можливе тільки в цілісному вигляді.

Для зручності переміщення об'єкта вибирайте моделі зі збірно-розбірних каркасом. Такі битовки трансформуються, що полегшує їх перевезення на новий об'єкт будівництва. Ви компактно укладіть елементи, а тому при переїзді потрібно менше сил і часу.

Термін експлуатації збірних металевих побутівок варіюється від 15 до 20 років. При адекватній експлуатації об'єкт прослужить протягом тривалого часу без необхідності витрат на його утримання.

Швидкомонтовані побутівки - де використовуються модулі?

Побутовки (модульні конструкції) набули широкого поширення. Вони використовуються в якості будиночків для дачі, об'єктів зберігання господарських товарів. Але найбільш популярні модулі ЛСТК в сфері будівництва. При зведенні будинків і споруд за межею міста необхідні місця розселення робітників. Модульні побутові приміщення дозволяють в короткі терміни розмістити велику кількість співробітників, запропонувавши їм комфортні умови.

Ще один варіант використання збірних конструкцій - для розселення людей в екстреній ситуації. Якщо жителі міста залишилися без даху над головою через землетрус, затоплення та інших  стихійних лих, то постраждалих можна швидко розмістити в житлових вагончиках.

Крім сегмента будівництва битовки (модульні будівлі) затребувані як пости охорони. Їх можна розміщувати на стоянках автомобілів, в митних терміналах, на території біля торгових центрів і офісних будівлях. Пости охорони оснащуються вікнами по всьому периметру, що забезпечує максимальний огляд.

Також ви можете купити битовку з металу для організації шиномонтажних робіт. Якщо знадобитися розширити бізнес, то досить замовити ще один або кілька модулів.

Побутовки (модульні будинки) для розміщення робітників - швидко, просто, надійно

Купуючи вагончики (битовки-модулі) для робітників, ви комплексно вирішите проблеми з проживанням. Ми пропонуємо не тільки стандартні приміщення для відпочинку, але також додаткові модулі для організації роботи, гігієни та харчування. Базовий модуль може бути обладнаний під житлове приміщення, а також виконувати функції:

 1. Їдальні.
 2. Роздягальні.
 3. Пральні.
 4. Душовою.
 5. Офісу або виконроба.
 6. Переговорного пункту.

Купуючи кілька вагончиків одночасно, ви зможете розширити об'єкт і надати зайнятим в будівництві робочим максимум комфорту. Нерідко в одному модулі битовки об'єднується душова і пральня. Це дозволяє скоротити витрати при монтажі інженерних комунікацій. Перегляньте доступні рішення в каталозі на сайті і оформляйте замовлення. Детальну інформацію про ціни, терміни виготовлення уточнюйте у менеджерів.

Як правильно вибрати швидко блочну битовку?

Збірні модулі битовки повинні відповідати стандартам якості і безпеки. При їх виробництві ми використовуємо найкращі матеріали, що гарантує надійність і тривалий термін експлуатації. Але при виборі битовки на металевому каркасі необхідно враховувати такі параметри:

 1. Вид утеплювача. Від нього залежить, наскільки комфортно буде жити у вагончику в умовах суворого клімату. Ми використовуємо сучасні матеріали, які зберігають тепло всередині приміщення навіть при зниженні температури до -35℃. Вони відповідають вимогам стандартів у сегменті негорючості.
 2. Можливість монтажу інженерних комунікацій. У деяких видах побутівок (модульних будинків) не можна провести додаткові системи після здачі об'єкта.
 3. Якість матеріалів, використовуваних для обробки. Лінолеум, стінові панелі, склопакети, які використовуються нами при виробництві  вагончиків, не виділяють токсичних речовин. Ми застосовуємо якісний металопрофіль для створення побутівки (каркаса), стійкий до впливу вологи і перепадів температур.

Уточнюйте ціни на битовки будівельні модульні  у менеджерів і оформляйте замовлення на виготовлення конструкцій.

Технологія виробництва швидкомонтованих побутівок

При виробництві збірних будівельних побутівок ми дотримуємося певної технології. Це дозволяє створювати якісні конструкції, які прослужать не один десяток років. Перший етап при виробництві побутівки - каркас. Він збирається з металу. Потім настає черга зовнішньої обшивки. Каркас покривається металевими або дерев'яними панелями, також можливе використання сендвіч-панелей. Після обшивки монтується дах. У більшості випадків він плоский, покриттям служить оцинкована сталь. Можливо облаштування невеликого ската, необхідного для зливу опадів.

Виконавши зовнішні роботи, ми переходимо до внутрішнього оздоблення. Стіни (а часом ще підлога і стеля) обшиваються матеріалами, що зберігають тепло. До них відносяться: гіпсокартон, МДФ, мінвата. Для укладання підлоги використовується метал, дерево або ДСП. Зверху поверхня покривається лінолеумом. Потім встановлюються двері і вікна, монтується додаткове оснащення.

На кожному етапі виробництва та збирання битовки (модуля) здійснюється контроль якості. Роботи виконуються професіоналами, а тому порушення технології виключено. Ви можете замовити модулі ЛСТК прямо зараз, уточнивши вартість у менеджерів.

Види планування побутівок з металу

Діючі на модульні вагончики (битовки) ціни безпосередньо залежать від площі, використовуваних матеріалів, необхідності додаткового оснащення і обраного планування. Останне дозволяє створювати житлові об'єкти для комфортного проживання одного або декількох людей. У каталозі представлені всі види планувань, доступні для замовлення. Ви можете вибрати базовий модуль, який являє собою просту прямокутну кімнату. Його перевага - максимум корисної площі.

Щоб організувати комфортне місце відпочинку для кількох людей, використовуються перегородки усередині приміщення. Найбільш популярне планування - дві ізольовані кімнати з коридором між ними.

Для збереження тепла в умовах низьких температур користуються попитом вагончики з тамбуром. Останній можна обладнати під роздягальню, зберігати тут взуття або складати інвентар.

Скористайтеся можливістю придбати модульну битовку, вибравши відповідний варіант. При виникненні питань отримаєте консультацію у менеджерів.

Варіанти обробки модульного побутового приміщення

Каркасні швидкобудуюємі побутові приміщення відрізняються комфортом і мобільністю. Для зовнішньої і внутрішньої обробки використовується якісний матеріал. Стеля і дах теплоізолюються, закриваються бар'єрними пробками. Для забезпечення безпеки проживання і виключення крадіжок встановлюються міцні металеві двері.

У нас ви можете купити модульний вагончик, укомплектований санвузлом, душовою кабінкою, кухнею. Всі нюанси обговорюються з менеджерами при замовленні. Завдяки використанню сендвіч-панелей конструкція швидко збирається і демонтується, набуває закінченого вигляду.

Якщо ви плануєте битовку збірну купити для господарських цілей (для зберігання інвентарю), то при її виробництві можна використовувати дешевші оздоблювальні матеріали. Головне, що буде дотримана технологія, завдяки чому будівля буде теплою і сухою навіть в негоду.

Комплектація модульної битовки

Якщо необхідні каркасні будинки (битовки), купити їх можна в нашій компанії. Виробництво здійснюється в короткі терміни з урахуванням умов договору. Ми виконуємо свої зобов'язання в повній мірі, а тому ви отримаєте якісні вагончики для розміщення людей під час будівництва і в інших випадках.

При покупці в комплектацію входять необхідні кріплення, а також додаткові елементи (якщо вони передбачені за договором). До останніх відносяться сходи, вентиляційні люки та ін.

Співпрацюйте з надійним виробником, щоб точно в термін отримати вагончики ЛСТК для розміщення людей, зайнятих в будівництві і інших типах робіт. Простота конструкції, легкість монтажу, наявність необхідних елементів - все передбачено для швидкої установки модуля.

Переваги модульних житлових вагончиків

Модульні житлові вагончики - це оптимальне рішення, коли потрібно створити місця для розміщення людей в короткі терміни. Їх переваги такі:

 1. Висока міцність і надійність металевого каркаса.
 2. Збереження експлуатаційних характеристик при температурних перепадах.
 3. Відмінний захист від несанкціонованого проникнення в приміщення.
 4. Можливість побудувати конструкцію в кілька поверхів.
 5. Відсутність необхідності в підготовці фундаменту.
 6. Естетичний зовнішній вигляд, компактність, невибагливість у догляді.
 7. Можливість транспортування на нові об'єкти будівництва (або іншого типу робіт).

Універсальність використання і мобільність вагончиків - основні їхні переваги. Створюючи комфортні умови робочим, ви збільшите продуктивність праці. Відпочив колектив чітко виконує поставлені завдання, що важливо і в будівництві, і в гірничодобувній промисловості, і в будь-який інший сфері. Ви можете купити модульні побутівки в Харкові (Україна), погодивши замовлення з менеджерами.

Виготовлення битовок з металу: плюси співпраці з нашою компанією

Наші фахівці - справжні професіонали, які прагнуть до постійного розвитку. При виробництві модульних побутівок дотримуються всі норми і вимоги, регулярно проводяться перевірки на відповідність стандартам. В ході роботи враховуються ваші індивідуальні побажання і переваги, що дозволяє створити конструкцію, яка повністю відповідає запитам.

Завдяки широкому вибору швидкомонтованих модульних будівель з ЛСТК ви завжди знайдете відповідний варіант, переглянувши наш каталог. Якщо будуть потрібні зміни в плануванні, площі або інших параметрах, то менеджери завжди підуть назустріч. При цьому будуть враховані норми стандартів щодо допустимих навантажень і інших характеристик.

При замовленні каркасної битовки ціни обговорюються заздалегідь. Вони залежать від використовуваних матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки, від площі приміщення. Менеджери нададуть детальний розрахунок вартості. Якщо вас все влаштує, то укладається договір і починаються роботи з виробництва модулів ЛСТК