Прибудова з ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Як збільшити площу за допомогою прибудови з ЛСТК?

Каркасна житлова прибудова до будинку з ЛСТК вирішує проблему збільшення площі будівлі за рахунок організації додаткової кімнати, розширення кухонної зони, ванної кімнати або збірки веранди. Такий варіант збільшення квадратних метрів вимагає мінімальних витрат за часом на роботу, невеликих грошових вкладень і використовуваних матеріалів. Прибудова з металоконструкцій не дає усадки, тому немає необхідності в ґрунтовному фундаменті на місці її зведення.

Якими перевагами володіє прибудова каркасна до дому?

У порівнянні зі звичним цеглою і деревом каркасну прибудову до будинку збирають з ЛСТК, так як вона має додаткові переваги:

  1. Важить мало - від 30 кг / кв. м.
  2. Цинкове покриття збільшує захист металу від корозії, появи грибка.
  3. Для збереження тепла використовується перфорований термопрофіль. За рахунок розташованих в шаховому порядку просечек збільшується шлях, по якому відбувається рух теплового потоку.
  4.  ЛСТК прибудова з металоконструкцій збирається без зварювання. Для монтажу використовуються саморізи, які встановлюються на спеціальні опуклості - пукльовки. Це дозволяє максимально точно стикувати деталі металоконструкцій, а сполучні вузли робити більш потужними.
  5. Таку швидкомонтовану металеву конструкцію можна зібрати самостійно без застосування професійного будівельного устаткування і найманих робітників. Необхідно чітко слідувати інструкції, надісланої з заводу металлокаркасів.
  6. Ціна на каркасну житлову прибудову до будинку нижча в порівнянні з модульними будівлями з традиційних матеріалів.

Як замовити прибудову до будинку?

Вигідно купити прибудову каркасну до будинку можна на заводі металлокаркасів, доставка здійснюється по всій Україні.

Замовник може вносити свої уточнення при створенні планування прибудови. Використання заводського 3D-креслення зводить імовірність помилок в розрахунках і виготовленні деталей каркаса до мінімуму.

Замовник має можливість знизити вартість опалення, оскільки каркасні споруди при бажанні обшиваються 20-сантиметровим утеплювачем. При цьому товщина стін збільшується незначно, що дозволяє отримати додаткову корисну площу. Наш консультант відповість на всі ваші запитання, телефонуйте.