ЛСТК хозблок

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Хозблок з ЛСТК для облаштування вашої ділянки

Хозблок - це частина присадибної ділянки, зовнішньому вигляду якої рідко приділяють достатню кількість уваги. Він використовується для зберігання інвентарю або утримання домашньої птиці, тому в першу чергу важлива його функціональність. Хозблок з ЛСТК вдало поєднує в собі практичність, доступну вартість і естетичний зовнішній вигляд. Замовити економічно вигідний хозблок з металевих тонкостінних профілів або інші конструкції для модульного будівництва можна на нашому заводі металлокаркасов.

Переваги хозблока з ЛСТК

Господарські приміщення з металоконструкцій мають безліч переваг:

  1. Монтаж хозблока з ЛСТК, в залежності від розміру, займає від 2 до 7 днів, всі елементи каркаса повністю готові до складання.
  2. Завдяки легкості ЛСТК під будівлю не потрібно заливати капітальний фундамент.
  3. Будівництво можна проводити в будь-який час року без використання спеціальної вантажопідйомної техніки.
  4. Матеріали, з яких роблять швидкобудуюємі будівлі, відрізняються екологічністю і вогнестійкістю.
  5. Металоконструкції проходять попередню обробку, тому не піддаються корозії, гниттю, впливу комах-шкідників.

Хозблок можна додатково комплектувати вікном, водостоком. Для внутрішньої і зовнішньої обробки можуть використовуватися різні матеріали на вибір замовника.

Купити хозблок з ЛСТК за ціною від виробника можна, скориставшись послугами нашої компанії. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом і докладними описами продукції для каркасного будівництва в каталозі на сайті. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя та інші міса України. З усіх питань звертайтеся за телефоном, вказаним на нашому сайті.