Модульні туалети

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Автономні модульні санвузли - вигідна альтернатива стаціонарним громадських туалетів

Модульні будівлі з ЛСТК набувають популярності в різних сферах будівництва. Затребувана категорія каркасних будинків - це модульні санвузли. Вони можуть працювати як в автономному, так і в напівавтономному режимі з підключенням до електромережі. Туалет модульного типу відноситься до швидкомонтованих конструкцій, які монтуються в стислі терміни. Купити туалетні модулі за ціною від виробника можна на нашому заводі металлокаркасів.

Де використовуються модульні санвузли?

Збірні туалети найчастіше використовуються на:

 1. будівельних майданчиках;
 2. віддалених промислових об'єктах;
 3. громадських заходах;
 4. дачних ділянках;
 5. пляжах, вокзалах, а також в парках і інших місцях скупчення людей.

Автономні туалетні модулі при необхідності можуть застосовуватися на локаціях, де не маєте доступу до централізованої каналізації і інших комунікацій. Також вони необхідні для організації санітарних зон в місцях, де немає можливості провести капітальне будівництво.

Переваги туалетів модульного типу

Туалети модульного типу складаються з розбірних блок-контейнерів і мають такі переваги:

 1. Санітарний модуль можна звести всього за 2 - 3 дні без використання спеціальної будівельної техніки.
 2. Будівництво проводиться без фундаменту, тому модульний санвузол при необхідності швидко розбирається і переноситься в інше місце.
 3. Утеплити модульний санвузол можна різними способами, що дозволяє використовувати його в будь-який час року.
 4. Надійна шумоізоляція забезпечує практично безшумну роботу модульного туалету.
 5. Можуть працювати без з'єднання з електромережею.
 6. Ціна на туалетний модуль нижче, ніж на інші варіанти будівництва санвузлів.

Якщо вам необхідно створити нормальні гігієнічні умови без будівництва стаціонарного санвузла, то купити автономний туалетний модуль буде найправильнішим рішенням.

Що може включати в себе модульний санвузол?

Санвузли модульного типу являють собою конструкції для тимчасової установки, але можуть використовуватися і на постійній основі. Розміри модуля для туалету визначаються сферою застосування. Виробляються як маленькі санвузли на одну людину, так і просторі будови для одночасного обслуговування великої кількості людей.

Комплектація модульних санвузлів може бути різною, переважно в неї входять:

 1. Туалети. Якщо їх кілька, то вони виконуються у вигляді суміжних кабінок. Можливі варіанти з установкою унітазів або з заглибленнями в підлозі.
 2. Раковини. Кількість залежить від місткості приміщення, іноді комплектація санітарного модуля обмежується тільки раковинами: біля відкритих фуд-кортів, зон для пікніків та інших локацій для прийому їжі.
 3. Душові кабіни. Встановлюються в санвузлах для будмайданчиків, туристичних баз, спортивних комплексів та інших локацій.

Збірний туалет також може оснащуватися сушарками для рук, дзеркалами, держаками для одноразових рушників та іншими пристроями, що забезпечують комфорт відвідувачів.

Що потрібно для установки туалетного модуля?

Щоб встановити санвузол модульного типу, необхідно тільки знайти і розчистити для нього підходяще місце. Фундамент для зведення не потрібно, замість нього використовуються бетонні плити або гвинтові палі. Купити модульний туалет рекомендується у випадках, коли потрібно терміново організувати санітарну зону. Монтаж туалету, в залежності від розміру, займає від 2 - 3 до 7 днів.

Спеціальних навиків для установки каркасного санвузла не потрібно. З цим нескладним процесом зможе впоратися навіть недосвідчена будівельна бригада.

Ціни на модульні санвузли

Ціна на модульні туалети залежить від їх розмірів і комплектації. Санвузол з одною туалетного кабінкою і раковиною можна купити за доступною вартісттю і використовувати на дачній ділянці або в будь-якому іншому місці. Великі громадські туалети будуть коштувати дорожче, але в порівнянні з витратами на будівництво стаціонарної будівлі це все одно економічно вигідніше. Детально з асортиментом і вартістю модульних санвузлів можна ознайомитися в каталозі нашої компанії.

Де купити модульний туалет?

Завод металлокаркасів пропонує своїм клієнтам все необхідне для будівництва швидкомонтованих будівель. Купити модульні туалети в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України можна, оформивши заявку на нашому сайті. Ми забезпечуємо вигідні ціни на виробництво модульних туалетів з будь-якою комплектацією. Здійснюємо доставку продукції по Україні, адаптуємо типові проекти під потреби замовників. Для отримання докладної інформації скористайтеся контактними даними, представленими на сайті.