Каркасні магазини

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Сучасні модульні магазини - починайте бізнес вигідно і швидко

Хочете почати свій бізнес і відкрити магазин або навіть кілька магазинів в торговій точці з високим трафіком? Але ж в таких популярних місцях вкрай висока орендна плата за приміщення, а будувати капітальну споруду - не менше дорого і клопітно. Вихід є - будівництво сучасних швидкомонтованих магазинів з грамотним  плануванням від компанії «Завод Металокаркасів»!

Що таке модульний магазин?

Такі комерційні будівлі будують з ЛСТК, простіше кажучи, легких оцинкованих профілів, з яких складається міцний металевий каркас. Кріпляться вони з вузлами з'єднання за допомогою болтів і гвинтів. Є два варіанти будівництва модульного магазину: збір конструкції безпосередньо на заводі і будівництво, яке починається так: перекриття кріпляться до підлоги, а потім фіксуються кутові балки, до яких і прикручуються стіни. Потім виконується монтаж кроквяної системи, облаштовується покрівля. Залишиться провести внутрішні роботи, утеплити приміщення (якщо є необхідність), а також зовнішні оздоблювальні роботи.

З'явилася така технологія в 50-х рр. в Канаді спочатку для бюджетного будівництва малоповерхових будинків. З того часу каркасне будівництво, завдяки своїй доступності, набрало популярність в США і ЄС. Із ЛСТК будують не окремі модульні магазини, а цілі торгові центри.

Модульні магазини виробляють зазвичай максимум в 3 поверхи і абсолютно будь-якої площі. Поставка і продаж таких споруд нашим заводом-виробником здійснюється в розібраному вигляді в усі міста України (Вінниця, Луцьк, Одеса та ін.). Модульні магазини створюються холодного і теплого виду в залежності від наявності або відсутності утеплювача.

Ціна будівництва модульних магазинів

 • Підсумкова ціна модульних магазинів вийде мінімум на 30-40% нижче, ніж капітальних аналогів. І ось чому:
 • немає необхідності в фундаменті, вистачить рівної горизонтальної поверхні, на яку встановлять раму майбутнього будинку швидкого магазину;
 • будівництво займає мало часу (1,5 місяці в залежності від проекту);
 • легкий монтаж, завдяки чому не потрібно залучати безліч будівельників або важку техніку, вистачить кількох людей.
 • Так що вартість модульного магазину повністю виправдана. Та й чим швидше зданий об'єкт в експлуатацію, тим раніше він почне приносити прибуток. Таким чином, будівництво модульних магазинів за сучасною технологією дійсно вигідно.Переваги модульних магазинів

 1. Вигідна ціна і швидке будівництво - це далеко не всі плюси магазинів з металоконструкцій. Ось ще кілька важливих переваг:
 2. Монтаж проводиться в будь-який час року. Застосовуваний матеріал не піддається        корозії, не боїться перепадів температур.
 3. Довговічність. Модульний магазин - надійна конструкція, термін експлуатації якої від 50 років.
 4. Відмінні характеристики теплозбереження. Відомо, що утеплена стіна модульного магазину (15-20 см в товщину) аналогічна по теплоеффективності цегляній стіні (1,5 м).
 5. Точність всіх деталей. Завдяки виготовленню модульних магазинів на сучасному обладнанні заводу «Завод Металокаркасів» всі елементи конструкції надійно з'єднуються і збігаються за розмірами.
 6. Компактність і легкість транспортування. Комплект для будівництва модульного магазину з невеликими габаритами доставляється на вантажному автомобілі.
 7. Відсутні складності при будівництві. Збірку модульного магазину можна порівняти з дитячим конструктором, допомога фахівців не буде потрібна.
 8. Немає необхідності в оформленні деякої документації (дозвіл на будівництво і т. п.).
 9. Можливість облаштувати модульний магазин в будь-якому місці, де ви домовитеся за оренду землі. Якщо правильно вибрати торгову точку з великою прохідністю, це підніме ваш дохід.
 10. Мобільність. При необхідності модульний магазин розбирається і переноситься в краще місце, а потім збирається знову.  Не доведеться витрачати час на продаж приміщення або виплачувати витрати за переривання оренди.

Як замовити модульний магазин в «Завод Металокаркасів»?

Якщо хочете купити швидкобудуємий магазин в компанії «Завод Металокаркасів», то спочатку необхідно визначитися з його проектом. Для цього ознайомтеся з нашим каталогом модульних магазинів, представлених на сайті. Там ви знайдете типові проекти. Якщо нічого не підходить під вашу задумку, то ми виконаємо індивідуальне замовлення. Зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або через форму зворотного зв'язку, і вони виконають розрахунок вартості майбутнього швидкобудуємого  магазину відповідно до ваших побажань. Завдяки власному виробництву ми гарантуємо якість об'єкта і оптимальну ціну будівництва магазинів з металоконструкцій.