Ангари

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Швидкобудуємі ангари - будівництво об'єктів з використанням перевірених технологій

Ангари швидкобудуюємі - будівлі з металоконструкцій, які використовуються для зберігання товарів, розміщення техніки і обладнання. Вони затребувані в сільському господарстві, промисловості, а також у виробництві різного типу продукції. Компанія «Завод Металокаркасів» виробляє ангари швидкобудуюємі (склади) необхідного розміру і форми.

Для будівництва каркасних ангарів витрачається мінімум часу. Їх доставка здійснюється в будь-яке місто України, включаючи Київ, Одесу, Кривий Ріг. Ціна на виготовлення швидкомонтованих ангарів з ЛСТК і вартість транспортних послуг розраховується менеджером. Для отримання повної інформації телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Для зручності на порталі запропонований каталог об'єктів, які можна побудувати з вироблених блоків. Тут же наведені їх параметри. Перегляньте варіанти каркасних ангарів і вибирайте кращий. Якщо не знайдете оптимальне рішення, то можете замовити виготовлення за індивідуальним проектом.

Ангари з легких металоконструкцій і їх переваги

Виготовлення та будівництво швидкомонтованих ангарів займає мінімум часу. Ми дотримуємося обумовлені терміни, а тому ви отримаєте замовлення без затримок. Перевага модульних об'єктів укладено в наступному:

  1. Проста збірка. Каркасні ангари легко монтуються, для їх з'єднання необхідні тільки кріплення (болти).
  2. Демонтаж і транспортування. Ангари (склади) досить мобільні. При необхідності ви зможете розібрати конструкцію і перевезти її. Подальша збірка каркасного ангару не викличе проблем і не знизить експлуатаційні характеристики.
  3. Розміщення в зручному місці. Виконані з ЛСТК ангари можна розміщувати на будь-якій території.

Ви можете придбати модулі для подальшого будівництва теплих або холодних складів. Вони відрізняються своїм виконанням, наявністю або відсутністю внутрішнього утеплювача. Підбирати каркасні ангари необхідно в залежності від умов їх експлуатації. Якщо не можете вибрати варіант, звертайтеся за допомогою до менеджерів.

Будівництво ангарів (швидкомонтованих будівель) з ЛСТК - надійність від «Завод Металокаркасів»

Каркасні ангари, виготовлені в нашій компанії, відповідають сучасним стандартам якості. Завдяки наявності технологічних потужностей ми здійснюємо контроль на кожному етапі виробництва. Наші каркасні ангари привертають увагу наступними характеристиками:

Міцність і довговічність конструкції. Проектуючи швидкобудуюємі металеві ангари, фахівці враховують всі нюанси. До них відносяться: навантаження на конструктивні елементи, погодні умови тощо. Це забезпечує міцність каркасних ангарів і тривалий термін їх служби.

Надійність і безпека. Швидкомонтовані гаражі (ангари) виконані таким чином, щоб розміщені всередині товари, техніка або обладнання були в цілковитій безпеці. Для цього в каркасних ангарах використовуються якісні елементи кріплення, замки.

Прийнятна вартість. Встановлені на швидкобудуюємі будівлі ангари ціни залежать від бажаних характеристик. Для розрахунку суми подайте заявку на сайті.

Замовте каркасні ангари прямо зараз, подзвонивши менеджерам компанії. Ми можемо створити модулі як для одиничного об'єкта, так і для складського комплексу.