Сарай з ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Сарай з ЛСТК - сучасне рішення для вашої ділянки

Сучасні господарські будівлі поєднують в собі практичність і естетичний дизайн. Сарай не повинен виділятися на тлі основного архітектурного ансамблю, але при цьому важливо зберегти в ньому зручність зберігання інвентарю, утримання птиці чи худоби. Одним з варіантів сучасного будівництва господарського блоку є швидкобудуємий сарай з ЛСТК. Простіше кажучи, в його створенні задіяні легкі сталеві тонкостінні конструкції, що дозволяють за короткий термін побудувати міцне, повноцінне і економічно вигідне приміщення. В Україні купити модульний сарай можна на нашому заводі металокаркасів.

Переваги каркасних сараїв

У порівнянні з традиційним зведенням сараїв із залишків будматеріалів, каркасні конструкції мають наступні переваги:

 1. монтаж за 1 - 3 дні;
 2. відсутність необхідності в фундаменті;
 3. міцність і довговічність;
 4. вогневитривалість;
 5. відсутність гниття;
 6. несприйнятливість до комах-шкідників;
 7. відсутність сторонніх неприємних запахів;
 8. доступна вартість.

Модульні сараї легко вписуються в присадибні ділянки з будь-яким дизайном і мають естетичний зовнішній вигляд. Для зовнішнього оформлення будівель з ЛСТК можуть використовуватися будь-які оздоблювальні матеріали. Збірка конструкції не займає багато часу, не потребує використання спеціальної будівельної техніки, не залишає після себе бруд і гори будівельних відходів на ділянці. Після монтажу сарай не вимагає спеціального догляду і відразу може використовуватися за призначенням.

Які бувають сараї з ЛСТК?

Завод металлокаркасов пропонує своїм клієнтам різні типові проєкт хозблоков з ЛСТК. Ви можете вибрати стандартну комплектацію сараю з відповідною площею, в яку входять:

 • каркас з ЛСТК;
 • стіни;
 • покрівля;
 • двері.

Доповнити конструкцію можна вікнами, водостоком і іншими елементами. Для замовлення доступні модульні сараї з утепленням і внутрішньою обробкою. Детально з асортиментом і цінами на каркасні хозблоки можна ознайомитися в нашому каталозі.

Для виготовлення модульних сараїв наша компанія використовує виключно міцні і надійні матеріали. Ми можемо адаптувати кожен проєкт до вимог замовника і знайти рішення в рамках будь-якого бюджету. Доставка металоконструкцій здійснюється в усі великі міста України. Поставити питання можна, скориставшись контактною інформацією, вказаною на нашому сайті.