Про технологію ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Легкі сталеві тонкостінні конструкції - ЛСТК, почали активно застосовуватися в будівництві понад 50 років тому і за цей час змогли стати одними з популярних і широко затребуваних матеріалів при зведенні будівель найрізноманітніших типів і видів. Сегодня с их помощью строят магазины, жилые дома, гостиницы, коттеджи, гаражи и множество прочих сооружений. Принцип технологии заключается в использовании легких стальных оцинкованных профилей толщиной до 2 мм (ЛСТК), которые образуют несущий металлический каркас будущего здания.

Завод металоконструкцій уже багато років займається виготовленням, установкою і обробкою різноманітних конструкцій з металу. Слід зазначити, що «Завод металоконструкцій» гарантує найвищу якість за доступною ціною. Металоконструкції Київ виготовляються тільки найкращої якості і відповідно до всіх стандартів і норм. Ми пильно стежить за якістю свого продукту.

Історія техналогії
Як ви знаєте, ЛСТК - це пріоритетна для нас технологія будівництва, на яку ми зробили упор. Багато людей помилково вважають, що це якась дуже нова і «необкатанная» технологія особливо в Росії. Але історія ЛСТК може вас сильно здивувати!


На початку п'ятидесятих років 20 століття в Канаді з'явилася нікому невідома технологія ЛСТК, і вже до середини п'ятидесятих років вона стала настільки популярною, що її стали використовувати практично всі Канадці, натомість каркасів дерев'яних. У містах і зовсім було важко зустріти будинок, побудований з дерев'яного каркаса.

Чому ж ЛСТК став таким затребуваним? У ті час будинки горіли набагато частіше, а спеціальних засобів для збільшення вогнестійкості дерев'яного каркаса ще не існувало, багато в чому тому люди і стали звертати увагу на конструкцію ЛСТК, яка не горить, та й до того ж коштує дешевше. Згодом і жителі США стали частіше використовувати цю технологи.
  • Коли технологія тільки з'явилася вона використовувалася виключно в промислових об'єктах, тому що володіла одним істотним мінусом - каркас промерзав. Отже, в перший час заміські будинки за технологією ЛСТК будувати було не дуже добре. Кому потрібен холодний будинок?

    Але технологію швидко вдосконалили! Були розроблений термопрофіль, який завдяки спеціальним термопросечкам, блискуче вирішив проблему промерзання. А з появою якісного утеплювача, такого як кам'яна вата. Будинки з ЛСТК, стали навіть тепліше будинків з цегли.
    На жаль не всі люди, хочуть заглиблюватися в технологію і зрозуміти, як вона працює. Вони бачать, що будинок з металу і відразу роблять висновок, що будинок промерзає. Люди ж які вникають в технологію і в наслідок її вибирають, отримують будинок дешевший і більш теплий.

  • Історія ЛСТК налічує понад 60 років. Але якщо на заході технологія вивчена людьми від і до, то в Україні до сих пір скептично ставляться до тонким стінам. Багато в чому, через суворого клімату і нашого менталітету.

    Правда, потихеньку, більш молоде покоління проявляє інтерес до технології і без сумнівів будують будинки з ЛСТК. В Україні дійсно небагато компаній, здатних побудувати якісний будинок з оцинкованого термопрофілю. Ми ж відповідаємо за якість і даємо гарантії, що будинок простоїть довго і в ньому буде комфортно жити! Не вірите, завжди чекаємо Вас в нашому офісі.

Склад ЛСТК

Легкі сталеві тонкостінні конструкції складаються з оцинкованих профілів: напрямних, стоєчних і перемичок. Кріплення легких сталевих тонкостінних конструкцій може бути здійснено за допомогою різьбових з'єднань (шурупів, самосвердлувальний або нарізати гвинтів), болтів.

  • Каркасна технологія зведення житлових, виробничих та адміністративних будівель - це найбільш поширене рішення в малоповерховому будівництві.

  • Каркасна технологія зведення житлових, виробничих та адміністративних будівель - це найбільш поширене рішення в малоповерховому будівництві.

  • Каркасна технологія зведення житлових, виробничих та адміністративних будівель - це найбільш поширене рішення в малоповерховому будівництві.

Переваги будинків із ЛСТК

Широкі архітектурні возможності.Технологія ЛСТК дозволяє будувати каркасні будинки самого різного призначення: житлові, торгові, офісні, комерційні, виробничі будівлі, мансарди, також можливе застосування в якості огороджувальних конструкцій висотних будівель.

Будівництво круглий рік. Будучи «сухим» способом будівництва, монтаж будівель за технологією ЛСТК може здійснюватися всесезонно. Це особливо важливо для інвестора, коли повернення вкладених коштів є визначальним фактором, а також при будівництві житла.


Мала вага конструкцій. Назва «легкі конструкції» говорить сама за себе - вони мають малу питому вагу. Наприклад, вага 1 м.кв. несе сталевого каркаса житлового будинку знаходиться в межах 40-50 кг, більшпролітного будівлі - 15-25 кг / м.кв. Навантаження на фундамент набагато нижче ніж при будівництві з інших технологій, що відповідно знижує витрати на його пристрій.

Відсутність необхідності в будівельній техніці. Технологія будівництва на основі ЛСТК в більшості випадків не вимагає застосування важкої вантажопідйомної техніки, що дозволяє значно знизити трудовитрати, а також зберегти в цілісності навколишній ландшафт.

Простота технології - легкий контроль за монтажем.Благодаря легкості кожного елемента, а також точності розмірів, маркування і продуманим кресленнями, збірка каркаса на будівельному майданчику нагадує збірку конструктора великих розмірів. Основними інструментами для монтажу є шуруповерт, рулетка і рівень.
Легкість оздоблювальних робіт Будівництво будинків із цегли, пінобетону та інших матеріалів, що не дає ідеально рівній поверхні стін, підлог і стель і вимагає додаткових витрат на вирівнювання під фінішну обробку. У будинку, побудованому за технологією ЛСТК, поверхня стін, підлог, стель виходить ідеально рівною в силу самої конструкції каркаса.

Область застосування
Адміністративно-побутові комплекси

Такі об'єкти використовуються для розміщення в них робочих бригад, обслуговуючого персоналу в випадках, коли місце роботи знаходиться у віддаленому районі або важкодоступній територіальній зоні;

Сільськогосподарські об'єкти

Ангари для зберігання сільськогосподарської продукції, сільгосптехніки, а також теплиці, пташники, свинарники, корівники та інші тваринницькі об'єкти;

Логістичні комплекси

Являють собою центри спеціального призначення, в яких зберігаються і обробляються вантажі, відбувається митне оформлення, надаються інформаційні послуги;

Виробничі і торговельні комплекси

Виробничі цехи заводів, фабрик, місця збірки готової продукції, торгові приміщення, готелі, кафе, їдальні, торгові центри, розважальні комплекси і т.д.

Складські комплекси

Спеціально обладнані приміщення, великі за площею, в яких розташовані різні види професійного обладнання та існує внутрішня транспортна система, яка виконує функції прийому, розміщення і надійного зберігання товарів

Спортивні споруди

Спеціалізовані комплекси особливого призначення, в яких проводяться заняття з метою фізичного оздоровлення, а також підготовка до спортивних змагань, навчально-тренувальні роботи;