Легкі сталеві тонкостінні конструкції - ЛСТК, почали активно застосовуватися в будівництві понад 50 років тому і за цей час змогли стати одними з популярних і широко затребуваних матеріалів при зведенні будівель найрізноманітніших типів і видів. Сьогодні за допомогою них будують магазини, житлові будинки, готелі, котеджі, гаражі та багато інших споруд. Принцип технології полягає у використанні легких сталевих оцинкованих профілів товщиною до 2 мм (ЛСТК), які формують несучий металевий каркас майбутньої будівлі.
Широкі архітектурні возможності. Технологія ЛСТК дозволяє будувати каркасні будинки самого різного призначення: житлові, торгові, офісні, комерційні, виробничі будівлі, мансарди. Також можливе застосування в якості огороджувальних конструкцій висотних будівель.
Будівництво круглий рік. Будучи «сухим» способом будівництва, монтаж будівель за технологією ЛСТК може здійснюватися всесезонно. Це особливо важливо для інвестора, коли повернення вкладених коштів є визначальним фактором, а також при будівництві житла.
Мала вага конструкцій. Назва «легкі конструкції» говорить сама за себе - вони мають малу питому вагу. Наприклад, вага 1 м.кв. несе сталевого каркаса житлового будинку знаходиться в межах 30-40 кг. Навантаження на фундамент набагато нижче ніж при будівництві з інших технологій, що відповідно знижує витрати на його облаштування.
Відсутність необхідності в будівельній техніці. Технологія будівництва на основі ЛСТК в більшості випадків не вимагає застосування важкої вантажопідйомної техніки, що дозволяє значно знизити трудовитрати, а також зберегти в цілісності навколишній ландшафт.
Простота технології - легкий контроль за монтажем. Завдяки легкості кожного елемента, а також точності розмірів, маркування і продуманим кресленнями, збірка каркаса на будівельному майданчику нагадує збірку конструктора великих розмірів. Основними інструментами для монтажу є шуруповерт або пістолет для заклепок, рулетка і рівень.
Легкість оздоблювальних робіт
Будівництво будинків із цегли, пінобетону та інших матеріалів, що не дає ідеально рівній поверхні стін, підлог і стель і вимагає додаткових витрат на вирівнювання під фінішну обробку. У будинку, побудованому за технологією ЛСТК, поверхня стін, підлог, стель виходить ідеально рівною в силу самої конструкції каркаса.