Гараж ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Гараж з ЛСТК - сучасний будинок для вашого авто

Хочете обзавестися гаражем? Купити капітальну споруду - недешеве задоволення, а подбати про збереження свого чотириколісного «друга» потрібно. В такому випадку відмінною альтернативою стануть швидкобудуюємі гаражі від компанії «Frame Factory». Вони, як і класичні будови, захистять автомобіль від негоди (дощу, снігу, ультрафіолету), механічних пошкоджень і викрадачів. Але цим не вичерпуються переваги споруд такого типу. Найголовніше - ціна будівництва каркасних гаражів в рази нижча цегляних і інших аналогів. Ви заощадите значну суму грошей.

Швидкобудуємий гараж створюється за вивіреної технології із застосуванням ЛСТК. При цьому застосовуються саморізні і болтові з'єднання. Будівництво гаража з ЛСТК - ідеальне рішення, коли стоїть завдання звести таку споруду поза населеними пунктами. Наприклад, якщо потрібно побудувати мийний комплекс або станцію технічного обслуговування СТО.

Аргументи «за» замовлення гаражів з ЛСТК

Плюси будівництва гаражів з металоконструкцій:

  1. Висока швидкість будівництва - знадобиться всього кілька днів.
  2. Монтаж здійснюється вручну, без залучення важкої техніки і безлічі будівельників, в силу легкої ваги швидкомонтованих гаражів. Установка проводиться в будь-яку погоду.
  3. Мобільність. При необхідності каркасний гараж без проблем піднімається автокраном, переноситься на спеціальну платформу і транспортується в нове місце. Модульна конструкція може збиратися повторно без шкоди для її якості.
  4. Високий рівень комфорту. Внутрішнє планування розробляється відповідно до побажань клієнта.
  5. Безпека. Завдяки легкості швидкобудуюємі гаражі встановлюють на проблемних грунтах і в сейсмоактивних районах.
  6. Невелика вага дозволяє встановити гараж з ЛСТК на будь-якому фундаменті. Витрати мінімальні.
  7. Не доведеться чекати усадки після будівництва, можна відразу приступати до внутрішнього оздоблення каркасного гаража.
  8. Оцинкована обшивка не вогнезаймиста, гараж з металоконструкцій можна сміливо пристроювати до будинку.
  9. Легка внутрішня обробка завдяки рівним стінам теж забезпечить економію грошей і часу.
  10. Довговічний термін служби - більше 50 років.
Декілька прикладів гаражів будівництва по технілогії ЛСТК


Замовляйте каркасні гаражі в «Frame Factory»

Наша компанія володіє власним виробництвом, завдяки чому контролюється кожен його етап. Це гарантує клієнту відмінну якість і доступну ціну швидкомонтованих гаражів. Можлива доставка швидкомонтованих гаражів виробництва «Frame Factory» по території України (Луцьк, Рівне, Київ та ін.).

Пропонуємо ознайомитися з нашим каталогом і вартістю каркасних гаражів. Ми завжди прислухаємося до побажань замовника, вносимо зміни в запропоновані варіанти або виконуємо проект за авторськими ескізами в стислі терміни. Телефонуйте і ми виконаємо розрахунок вартості будівництва гаража з ЛСТК!

Особливості замовлення і виробництва

У роботі використовуються тільки сертифіковані в Україні і безпечні матеріали, які ми доставляємо безпосередньо від постачальників. Тому термін експлуатації наших швидкомонтованих гаражів довговічний, вони не зруйнуються раптово від корозії, впливу ультрафіолету і т. Д.

Гараж з ЛСТК утеплюється, що робить перебування в ньому більш комфортним, покращує звукоізоляцію. За бажанням він оснащується вікнами, секційними воротами і т.д. Монтаж такого каркасного гаража виконується при будь-якій погоді за лічені дні, заздалегідь потрібно лише підготувати рівну бетонну площадку. Телефонуйте в «Frame Factory» і купуйте для свого автомобіля сучасний каркасний гараж!