Варіанти наповнення стін

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Одним з основних переваг технологій ЛСТК є можливість використовувати різні види зовнішнього оздоблення будівель. Найбільш актуальними можна відзначити:

Технологія ЛСТК (легкі сталеві тонкостінні конструкції) являє собою нову концепцію сучасного будівництва, в основі якої - міцний несучий каркас, ефективна звуко- і теплоізоляція, різні матеріали зовнішньої і внутрішньої обшивки, вологозахисні комплектуючі. Будівництво об'єктів на основі ЛСТК дозволяє зводити триповерхові багатоквартирні будинки і комерційні будівлі, а також виконувати їх реконструкцію в максимально короткі терміни з мінімальними економічними вкладеннями.
Базальтова (кам'яна) вата
Базальтова (кам'яна) вата володіє високими екологічними, пожежостійкійкими і теплоізоляційними показниками. Виготовляється на основі базальту і вапняку, що дає базальтовому волокну високу стійкість до впливів органічних речовин.
Мінеральна вата
Мінеральна вата (в залежності від виду вихідної сировини) може мати різну структуру волокнистості, задану технологічно: горизонтально-шарувату, вертикально-шарувату, гофровану або просторову, що розширює можливості її застосування в тих чи інших конструкціях.

Вона характеризується значною стійкістю до високих температур і дії хімічних речовин. Мінеральна вата володіє також відмінними тепло- і звукоізоляційні властивостями

В даний час виробляється значна кількість мінеральної вати, знаходить широке застосування в будівництві. Області її застосування - це теплова ізоляція стін і перекриттів, також мінеральна вата широко використовується для ізоляції високотемпературних поверхонь (печі, трубопроводи і тд.), Вогнезахисту конструкцій і як звукоізоляційний матеріал в перегородках, акустичних екранах.
Варіанти наповнення стін  - Фото 3
Полістиролбетон
Полістиролбетон застосовується в конструкціях каркасних будинків, несучих стінах і перегородках, як утеплювач стін, підлог, горищ, покрівлі, використовується для виробництва будівельних блоків і фасадних декоративних матеріалів утеплювачів панелей, рідкого розчину для заливки моноліту. Полістиролбетон має гарну конструкційної міцністю. Полістіролбетонниє блоки поєднують в собі переваги бетону (міцність), деревини (легкість обробки) і пінополістиролу (високі тепло- і звукопоглинальні властивості).
Варіанти наповнення стін  - Фото 4
Пінобетон
Пінобетон використовується:

в класичному будівництві будинків
в монолітному житловому будівництві
для тепло- і звукоізоляції стін, дахів, підлог, плит, перекриттів. Такий пінобетон називають монолітним.

Піноблок - це будівельний блок, який отримують з пінобетону.
Варіанти наповнення стін  - Фото 5
Несущая конструкция кровли

(Стальные оцинкованные профиля + минераловатная плита + экструзионный пеноплистил + обрешетка + гипсокартон + контробрешетка + гидро-пароизоляционная пленка)

Наружное чердачное перекрытие

(Термопрофиль + гидробарьер + паробарьер + гипсокартон + подшивной профиль + утеплитель)

Каркас наружных стен

(Термопрофиль 100-200 мм + стекломагнизитовый лист + минеральные плиты + гипоскартон + пароизоляционная пленка)

Внутренние несущие стены

(Стальной оцинкованный профиль не более 100 мм + минераловатная плита + пароизоляционная пленка + гипсокартон + обрешетка + наружная отделка + экструзионный пенополистирол)

На що слід звернути увагу при складанні стінових панелей з ЛСТК

У конструкції каркаса стінових панелей можуть з'являтися порожнини (короба), які в подальшому будуть не доступні для закладки в них утеплювача. Утеплення таких місць треба виконувати відразу, в момент складання каркаса стіновий панелі. Щоб уберегти короба з утеплювачем від впливу атмосферних опадів, рекомендується проводити тимчасову гідроізоляцію (обертати на час будівництва пакувальної стрейч плівкою).

Для зовнішніх стінових панелей кріпимо зовнішню обрешітку капелюшний профіль висотою 25мм, крок обрешітки не більше 500мм. Обрешітку кріпимо до кожної стійці (по 2 самореза на вузол). Перехлест на стійці - 100мм. Монтаж зовнішньої обрешітки слід виконувати до навантаження панелі, (монтажу наступного поверху, монтажу міжповерхового перекриття), тому що зовнішня лати працює як діафрагма жорсткості стійки.

Переваги та міфи про ЛСТК
  • Швидкість будівництва Найголовнішою перевагою даної технології є незвичайна швидкість створення проекту і втілення його в життя. Висока швидкість збірки проекту обумовлена ​​використанням легких конструкцій з міцної сталі. Четверо будівельників цілком осилять завдання зведення будинку на 100 м2, і часу вони витратять, ні багато, ні мало, 14 робочих днів. Здивовані? Технологія ЛСТК здатна і не на такі рекорди! Але найголовніше, що швидкість ця зовсім не на шкоду якості кінцевого виробу! Будинки, побудовані за даною методикою, відрізняються міцністю, стійкістю до руйнівних впливів навколишнього середовища (волога, вітер, коливання земної кори) і відмінною тепло- і звукоізоляцією.
  • Економічність Ще один значний плюс даної технології - помітне зниження витрат на будівельні та оздоблювальні матеріали. За підрахунками, середня економія таких витрат прирівнюється до 10-15%. До того ж, технологія ЛСТК вимагає меншої витрати стали, що помітно скорочує загальну суму будівельних витрат. Економія стали, при цьому, становить приблизно 25-50%.
  • Міцність Технологія ЛСТК - міцна і надійна, незважаючи на те, що в будівництві задіюються відносно легкі конструкції. Профілі ЛСТК мають унікальні по міцності властивостями
  • «Сухий» тип будівництва Термін «сухий будівництва» як не можна краще підходить для опису технології ЛСТК. Відсутність зайвих рідких матеріалів позбавляє конструкцію від проблем з вологою і супутньої її вогкістю і цвіллю. Цей аспект є дуже важливим для такого високотехнологічного будівництва, як ЛСТК
  • «Легкість» Значно виграє технологія ЛСТК у інших будівельних технологій в тому, що будівництво по її типу задіє легкі металеві конструкції. За рахунок цього, можна заощадити на фундаменті, адже для утримання легких конструкцій вам знадобиться недорогий малозаглиблений фундамент, який ні в якій мірі не «вдарить» по вашому гаманцю. Таким чином, низька вага конструкції допомагає збільшити економію.
  • Турбота про земні ресурсах Будучи відносно свіжої розробкою в сучасному будівництві, ЛСТК проявляє дбайливе і педантичне ставлення до ресурсів нашої планети. В даному випадку, можна говорити про високу економії стали. Сучасний розвиток цивілізації зробило не один, а цілих три кроки вперед у своїй еволюції, адже дбайлива витрата ресурсів Землі «дорогого коштує», чи не так?
  • Висока вогнетривкість Технологія ЛСТК, крім перерахованих вище переваг, має ще одну, не менш важливим плюсом, який виділяє її з ряду інших сучасних будівельних технологій. Напевно, ви здогадалися, що мова йде про високу вогнестійкості конструкцій, яка досягається за рахунок впровадження в стіни будівлі основного каркасу з сталевих стійок і перекриттів. У них немає легкозаймистих матеріалів. Навпаки, даний тип будівництва прагне до зменшення діапазону поширення вогню, знижуючи ризик небезпеки при пожежі. Час захисту сусідніх приміщень від вогню, в таких випадках, становить приблизно 2 години. Цього буває цілком достатньо для виклику пожежної бригади і швидкої ліквідації основного вогнища пожежі. Але, звичайно ж, точний час зашиті буде залежати від типу матеріалів, задіяних в стінах конструкції, а також кількості в них сталевих плит. Найпоширенішими серед використовуваних плит є ГВЛ, ГКЛ, СМЛ, ЦСП та інші. Інші наповнювачі стін, а саме, утеплювач і мінеральна вата, також будуть визначати час вогнестійкості стін.
  • «Містки холоду» Ця проблема легко вирішується за рахунок використання спеціального профілю, обрешітки, мембран!
  • «Проектування легких конструкцій більш трудомісткий процес» Даний тип будівництва вимагає мінімальних тимчасових витрат. В середньому займає 5-7 днів
  • «Тонкі стіни = слабкі стіни» Насправді, стіни з надміцної сталі не можна пробити кулаком, як думають багато хто. Цей матеріал має високу звукоізоляцією, а також гнучкими і пластичними властивостями, що дозволяє їм витримувати серйозні удари. Тому, можна не переживати, що сусіди можуть вас підслухати або просто пробити вашу стіну рукою
  • «Вартість гнутих профілів перевищує номінальну вартість прокатних профілів» Так, вартість такого типу профілів вище, ніж прокатних, але не забувайте про те, що кількість металу при конструюванні будинку по методиці ЛСТК значно менше, ніж при використанні прокатних профілів. В результаті, ви все одно опиняєтеся «в плюсі», окрім того ми використовуємо профіль тільки з оцинковкою, що значно підвищує термін експлуатації.
  • «Низький термін служби» Даний недолік можна з легкістю звести «нанівець» використанням оцинкованої сталі першого класу покриття для виробництва профілів ЛСТК
  • «Захист від корозії обходитися Занадто дорого» Вартість антикорозійніх матеріалів для металевих конструкцій НЕ набагато перевищує Ціну на ті ж кошти для покриття дерев'яних конструкцій. Будинки з цегли можна не брати до уваги, через Високі витрати на саму «кам'яну технологію».
  • «Стереотипне неприйняття металевих конструкцій» Саме консерватизм і застарілі погляди на те, яким повинен бути будинок, є головним стримуючим фактором розвитку і повсюдного поширення металевих профілів ЛСТК
FAQ
ЛСТК що це таке?
Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) - будівельна конструкція з тонкої сталі, що застосовується для будівництва швидкомонтованих будинків.
Які недоліки ЛСТК?
«Низький термін служби» Даний недолік можна з легкістю звести «нанівець» використанням оцинкованої сталі першого класу покриття для виробництва профілів ЛСТК.
Чи потрібен фундамент під металоконструкції?
Фундамент підбирається на основі масивності споруди і характеристик грунту, тому будівництво починається з геології ділянки і грунтового аналізу. Залежно від отриманих даних, будівельна компанія застосовує один з декількох типів фундаменту: Стрічковий, Стовпчастий фундамент, Гвинтові основа використовується на складному рельєфі або нестійкою грунті, Універсальний фундамент з ЖБК плит підходить для всіх типів