Будівництво модульних будинків

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Модульні будинки - це гарантовано висока якість конструкцій за доступною ціною. Це швидке зведення будівель в форматі «під ключ» і довгострокова експлуатація будівель з можливістю замовити обслуговування від професіоналів. Модульні будинки Frame Factory - це проектування у відповідність до побажань замовника і використання тільки високоякісних матеріалів.

Будівництво модульних будинків «під ключ» включає проведення всіх етапів робіт у стислі терміни. Компанія Frame Factory спеціалізується на виробництві і обслуговуванні сучасних металоконструкцій з урахуванням всіх вимог і стандартів, що пред'являються до такого роду будівель і виконує всі цикли робіт максимально швидко і з гарантією якості. Ми проводимо огляд ділянки і зняття вимірів, розробляємо проект і погоджуємо його з замовником, підбираємо найкращі матеріали, створюємо фундамент і проводимо збірку будівлі з розведенням всіх необхідних інженерних комунікацій.
Зведення модульних будинків дає можливість заощадити час і гроші на будівництво. Замовнику немає необхідності самостійно займатися підбором і пошуком матеріалів, наймом робітників, контролем проведення робіт. Досить узгодити побажання з виконавцем і отримати готовий об'єкт точно в строк.
Модульні будинки швидкого спорудження - будови, придатні для цілорічної експлуатації. Їх зведення обходиться недорого, не займає багато часу. Можливе будівництво житлових, комерційних і виробничих будівель, повністю готових до експлуатації.
Модульні будинки - це полегшений фундамент, швидка збірка і надійність будови. При необхідності в подальшому (в процесі експлуатації) легко можна збільшити поверховість будівель шляхом додавання модулів. Вибирайте сучасні технології - це завжди вигідно.