Модульні гуртожитки

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Модульний гуртожиток - оперативність при розміщенні людей

Модульний гуртожиток - варіант для розміщення людей в рамках робочих проектів і виїзних заходів. З його допомогою ви надасте комфортне місце для проживання. У модульному гуртожитку можна розмістити робітників. Також він буде оптимальним при пошуку місць для учасників виїзних змагань або конференцій.

Якщо необхідно терміново розширити вахтове селище, то тут теж допоможуть швидкобудуюємі гуртожитки. Вибрати цікавий проект ви можете на нашому сайті. Компанія «МодульДім» оперативно вирішує питання з виготовлення модулів для будівництва житлового об'єкта, дотримуючись обумовлених термінів. Вибирайте каркасні гуртожитки, що відповідають вимогам, або звертайтеся до менеджерів для отримання повної інформації.

Модульний гуртожиток: переваги швидкобудуємого об'єкта

Модульний гуртожиток має масу переваг в порівнянні з будівництвом стаціонарних об'єктів. Серед плюсів:

  1. Швидкість монтажу. При зведенні модульного гуртожитку не потрібно його будівництво за звичними технологіями (з заливанням фундаменту). Конструкція розміщується на чистому і рівному майданчику, складання здійснюється за допомогою болтових з'єднань.
  2. Мобільність конструкції. Каркасні гуртожитку легко транспортуються в розібраному вигляді. Якщо розміри об'єкта малі, то можна переміщати його навіть після складання.
  3. Комфорт при проживанні. Каркас модульного гуртожитку теплоізольоваийі. Для обробки внутрішньої поверхні використовуються ПВХ або МДФ-панелі, дерево і інші матеріали. У гуртожитку з ЛСТК встановлюються вікна та двері, підводяться інженерні комунікації.
  4. Вигідна ціна, яка є істотно нижчою за монолітно-каркасне будівництво.

Швидкомонтовані гуртожитку розраховані на одночасне проживання великої кількості людей. Для зручності здійснюється зонування простору. Також ви можете вибрати різні варіанти планування.

 Каркасні гуртожитки: енергоефективність, практичність,    доступність

Об'єкти, які створюються для проживання людей, повинні бути не тільки комфортними. При виробництві каркасних гуртожитків ми приділяємо увагу безпеці і тривалому терміну експлуатації конструкції. Це відображено у використанні якісних матеріалів. На кожному етапі виробництва модульного гуртожитку здійснюється перевірка. Це дозволяє відразу виключити брак і недоробки.

Замість тривалого будівництва житлового об'єкта скористайтеся можливістю замовити модульний гуртожиток з каталогу.

Модульні гуртожитки і їх різноманітність

Ви зможете побудувати модульний гуртожиток в короткі терміни. Але для обговорення нюансів потрібно вибрати прийнятний варіант на сайті. Там, де стандартне будівництво не має сенсу через тривалість, стануть ідеальним рішенням швидкобудуюємі гуртожитки. Вони являють собою міцний каркас з профлистів, які пройшли антикорозійну обробку.

Внутрішній простір будинків - це коридорна система з житловими кімнатами з двох сторін. Довжина модульних гуртожитків залежить від кількості людей, яких потрібно розмістити. Загальна площа безпосередньо впливає на термін будівництва.

Ви можете замовити гуртожиток з ЛСТК зі складною структурою. Вартість такого проекту вище. Тут використовуються теплі переходи між модульними гуртожитками, а також будівлями спеціального призначення (їдальні, лазнею та ін.). Такий проект доцільно купити для будівництва об'єкта в несприятливих кліматичних умовах. Вибирайте модульне гуртожиток відповідно до запитів, а ми виконаємо замовлення з дотриманням усіх технологій.

Модульний гуртожиток від «Frame Factory» - співпрацюйте з професіоналами

Швидкомонтовані гуртожитки від «Frame Factory» - це якість, комфорт і точне дотримання термінів. Доставка модулів для будівництва здійснюється по всій Україні. Комплектуйте модульні гуртожитки меблями, побутовою технікою. Незалежно від віддаленості об'єкта від розвиненої інфраструктури буде забезпечений комфорт міського проживання. Ціни на будівництво модульних гуртожитків обумовлюються в індивідуальному порядку. Вони залежать від площі, комплектації та інших параметрів. Телефонуйте менеджерам, щоб отримати повну інформацію. Модульні гуртожитки - вибір в сучасних реаліях!