Модульні багатоповерхові будинки

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Швидкомонтовані багатоповерхові будинки: погляд у майбутнє

В Україні житлова проблема стоїть гостро, адже капітальне будівництво вимагає досить багато часу. Але швидкомонтовані багатоповерхові будинки можуть стати відмінним рішенням даної проблеми. Також це чудова альтернатива цегляним і бетонним будівлям. Допомогти в цьому готова компанія-виробник швидкомонтованих багатоповерхових будинків «Frame Factory». Відразу обмовимося: мова йде не про висотки, адже каркасний багатоквартирний будинок на 2+ поверхи теж є багатоповерховим. Подібні будівлі з кінця 80-х років активно будуються в США, Канаді та багатьох країнах Європи.


Компанія «Frame Factory» готова виготовити на власному виробництві каркасний багатоквартирний будинок за розумною ціною. Також такі модульні споруди з ЛСТК замовляють для будівництва гуртожитків, розміщення робочого персоналу, готелів та іншої комерційної нерухомості.

Переваги швидкомонтованих багатоповерхових будинків

Головний плюс каркасних багатоквартирних будинків - оперативна швидкість будівництва (всього пару місяців) в порівнянні з капітальними спорудами. Монтаж таких будівель здійснюється теж дуже просто на болти і шурупи із залученням всього декількох будівельників. Все це дозволяє вирішити житлову проблему або заробити на продажу квартир в швидкомонтованих багатоповерхових будинках практично миттєво.

Серед інших переваг варто перерахувати:

  •    відсутність усадки будівлі після його будівництва, з часом стіни не всихають, не коробляться;
  •    рівна поверхня стін, що значно спрощує обробку і дозволяє заощадити гроші;
  •    можливість всесезонного будівництва каркасних багатоквартирних будинків;
  •    невелика вага стінових конструкцій дозволяє не залучати на будмайданчик важку техніку або робити це вкрай рідко;
  •    залучення малої кількості будівельників завдяки точній заводській підгонці швидкомонтовані багатоповерхового будинку нарівні з простою технологією його збірки дозволить заощадити під час будівництва до 50% вкладень;
  •    висока сейсмостійкість каркасних будинків - до 7 балів;
  •    швидкомонтовані багатоповерхові будинки виконуються з надійних і екологічно чистих матеріалів, безпечних для здоров'я;
  •    каркасні стіни стійкі до появи цвілі і грибка;
  •    економія грошей і часу на фундаменті під час будівництва.

Багатоквартирні будинки з ЛСТК - це вигідна інвестиція в будь-якому місті. Тільки підрахуйте: їх будівництво обійдеться дешевше СИП-панелей і цегляних або бетонних будівель.

Чому варто замовити швидкомонтовані багатоповерхові будинки у нас?

На власному виробництві працівники компанії «Frame Factory» виготовлять легкі сталеві конструкції і доставлять їх на ваш будмайданчик в будь-який населений пункт України (Харків, Одесу, Тернопіль та ін.). Вони приїдуть готові до монтажу відповідно до вашого кошторису. І ви зможете негайно розпочати будівництво каркасного багатоквартирного будинку в будь-яку погоду.


Ми безпосередньо замовляємо всі будівельні матеріали, ретельно стежачи за їх якістю. Також завдяки власному заводу відстежується кожен етап виробництва. Ознайомтеся з нашим каталогом швидкомонтованих багатоповерхових будинків і купіть за вигідною вартістю підходящий варіант для запланованого будівництва. Також ми готові створити для вас каркасний багатоквартирний будинок за індивідуальним проектом, просто поділіться з менеджерами своїм баченням. За швидкомонтованими багатоповерховими будинками майбутнє!