Модульні дитячі сади

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Особливості та переваги будівництва дитячих садків модульного типу

Сучасні будівельні технології дозволяють спроектувати і звести найнеобхідніші соціальні установи, в тому числі і дитячі садочки. За допомогою каркасних конструкцій в стислі терміни можна побудувати зручне, екологічно чисте приміщення, де діти зможуть вчитися і грати. При цьому ціна на матеріали модульного дитячого садка значно нижче капітального будівництва, але не поступається йому за якістю. У каталогах заводу металлокаркасів представлено чимало варіантів для бажаючих в стислі терміни побудувати навчальний заклад.

Особливості модульних дитячих садків

 Всі приміщення в модульному дитячому садку будуються за принципом конструктора. Спосіб дозволяє заощадити час. Технологія повністю замінює будівництво будівлі або допомагає розширити наявну площу. Якщо купити модульні блоки, то можна побудувати:

 1. спальні для дітей;
 2. роздягальні;
 3. приміщення для занять;
 4. санвузол;
 5. столову;
 6. приміщення для медогляду.

Планування будівлі при будівництві може бути будь-яким. Варіанти проектів можна подивитися в каталозі на сайті. Модульні дитячі сади будуються легко, що відкриває можливість перепланувати які приміщення. Замовити прибудову з ЛСТК або прибрати непотрібне приміщення можна без будь-яких проблем. Терміни зведення - від 2 до 4-х місяців, але це разом з усіма необхідними електромонтажними, оздоблювальними та сантехнічними роботами.

Блоки модульного дитячого садка можна купити двох видів:

 •  габаритні;
 • негабаритні.

Вони покриваються спеціальною вогнетривкою фарбою і виготовляються з екологічних матеріалів. Діти будуть у повній безпеці, перебуваючи в такому приміщенні.

Переваги замовлення модульного дитячого садка

Купити будівельні блоки для будинку швидкого дитячого садка економічно вигідно. Цей варіант підійде для тих, хто не хоче довго чекати і не готовий вкладати великі гроші. Окупність такої будови набагато швидша в порівнянні зі стандартними будівлями, так як ціна конструкцій невисока.

Серед переваг модульного дитячого садка:

 1. Низька ціна. Завдяки чому можна не економити на плануванні, внутрішній обробці або техніці.
 2. Швидкість зведення становить максимум 3 - 4 місяці.
 3. Екологічність і безпека матеріалів, з яких виготовляються блоки.
 4. Немає необхідності в фундаменті, що значно спрощує і прискорює процес будівництва.
 5. Конструкції не страшні перепади температури, вологість.

Замовити блоки для модульного дитячого садка можна на заводі металлокаркасів за вигідною ціною з доставкою по всій Україні. У каталозі на сайті можна подивитися варіанти конструкцій, розміри. Досвідчені менеджери не тільки оформлять замовлення, але і допоможуть з вибором найбільш відповідного варіанту. Телефонуйте!