Проєкти одноповерхових будинків з ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Одноповерхові будинки з ЛСТК для швидкого старту будівництва

Одноповерховий будинок з ЛСТК - це комфортний і економічно вигідний варіант сезонного або постійного проживання для невеликої сім'ї. Технології модульного будівництва дозволяють звести будівлю в найкоротші терміни і швидко підготувати будинок до заселення. Замовити одноповерхові будинки з ЛСТК в Україні можна на нашому заводі металокаркасів. Ми пропонуємо типові проектні рішення на будь-який смак і бюджет.

Переваги каркасних одноповерхових будинків

Будинки з литих тонкостінних конструкцій мають безліч переваг:

  1. монтаж за 4 - 6 тижнів;
  2. проведення будівництва в будь-який час року;
  3. відсутність необхідності в капітальному фундаменті;
  4. екологічність;
  5. пожежна безпека;
  6. різні варіанти зовнішньої і внутрішньої обробки;
  7. ефективне утеплення;
  8. низькі ціни в порівнянні з традиційним будівництвом.

Якщо вам потрібно швидко отримати стильне і комфортабельне житло, то одноповерховий будинок з ЛСТК - це правильний вибір. Щоб отримати міцну й довговічну будівлю зі зручним плануванням, потрібно попередньо зробити його проект.

Що входить в проект одноповерхових будинків з ЛСТК?

Проект одноповерхового модульного будинку включає в себе: докладні ескізи і креслення будівлі, інженерні розрахунки, схеми систем комунікацій, перелік всіх необхідних металоконструкцій і інших будматеріалів. Типові проекти складаються професіоналами і при необхідності можуть адаптуватися під побажання замовника.

З готовими проектними рішеннями для швидкомонтованих одноповерхових будинків з ЛСТК можна ознайомитися в нашому каталозі. Доставка конструкцій здійснюється в Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро та інші міста України. Проконсультуватися з менеджером і отримати додаткову інформацію про послуги компанії можна за телефоном, вказаним на сайті.