Мансарди (надбудови) з ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Мансарда з ЛСТК замість звичайного горищного перекриття

Зведення мансарди з ЛСТК вирішує проблему отримання додаткових квадратних метрів. Завдяки використанню легких сталевих тонкостінних конструкцій на горищному просторі створюються додаткові місця для: житлових приміщень, офісів, зон відпочинку, спортивних залів, зимових садів, сховищ. Ця технологія особливо підійде для мегаполісів з щільною забудовою або для старовинних будівель по типу «німкень», «сталінок» і «царських будинків».

Переваги мансарди з металоконструкцій

Мансарда з ЛСТК має ряд переваг в порівнянні з класичним дерев'яним або бетонним горищним перекриттям.

  1. Низька вартість покрівлі з ЛСТК досягається завдяки використанню мінімальної кількості матеріалів, відсутності зварювальних робіт і необхідності наймати важку крановую техніку.
  2. Гарантійний термін експлуатації мансарди з металоконструкцій дорівнює 50 рокам завдяки використанню зносостійкого оцинкованої сталі.
  3. Поверх ЛСТК захищає всю будівлю від вітру, вологи і втрати тепла через дах, що значно знижує ціну або зовсім позбавляє від необхідності утеплювати приміщення.
  4. Така споруда дуже вогнетривка, не потребує додаткової обробки та володіє підвищеною звукоізоляцією і не піддається деформації.
  5. Мансарда з ЛСТК вирішує не тільки проблему функціональності будівлі, але і дизайнерську задачу з оформлення загального вигляду будинку.

Особливості монтажу каркасної мансарди з ЛСТК

На заводі металоконструкцій виготовляють деталі каркаса мансарди з ЛСТК за заздалегідь узгодженим проектом. Їх з'єднують термоміцними болтами і саморізами згідно з відповідною інструкцією. Це швидкомонтована металева конструкція, тому вона монтується за 1 - 2 дні. Особлива увага приділяється при цьому паро- та гідроізоляції.

Каркасну мансарду можна звести на багатоквартирних будинках, бізнес-центрах, приватних котеджах, модульних будинках, господарських будівлях, лазнях, гаражах. Невелика вага не навантажує будівлю, що дозволяє монтувати її на будівлі які реконструюються і старі будинки. До того ж немає необхідності розселяти мешканців на час надбудови мансарди.

Як зробити замовлення?

Щоб замовити мансарду з легких металоконструкцій, для початку розробляється проект і затверджується креслення. Потім технічна документація відправляється на завод металоконструкцій, де почнеться виготовлення частин мансарди. Деталі каркаса можна з'єднувати самостійно або найняти команду фахівців.

Купіть мансарду з ЛСТК за вигідною ціною в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі та інших містах України. Залиште заявку або зателефонуйте нашому консультанту. Він поінформує про всі етапи виготовлення і установки конструкції, зробить розрахунки, мінімізує ризики.