Проекти модульних будинків

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Готові проекти будинків з ЛСТК для швидкого початку будівництва

Технологія ЛСТК повсюдно використовується для зведення житлових і комерційних будівель. Швидкомонтовані будинки з легких сталевих тонкостінних конструкцій - це один з найбільш економічно вигідних і оперативних варіантів будівництва. Готові проекти будинків з ЛСТК пропонує своїм клієнтам завод металлокаркасов. Це вигідна інвестиція, яка допоможе швидко організувати бізнес-проект і отримати прибуток. Ми підготували типові проекти будинків з ЛСТК на будь-який смак і бюджет по ціні від виробника.

Переваги модульних будинків

Проектування будинків з ЛСТК - це затребувана послуга, так як каркасні будівлі мають безліч переваг:

  1. Монтаж будинку, в залежності від розмірів і поверховості, займає кілька тижнів.
  2. Будівництво може проводитися в будь-який час року без залучення важкої вантажопідйомної техніки.
  3. Модульні будинки виготовляються з екологічно чистих, стійких до займання матеріалів.
  4. ЛСТК не піддається гниттю, впливу комах-паразитів і не вимагають спеціального обслуговування.
  5. Проекти будинків з металоконструкцій передбачають різні варіанти зовнішньої і внутрішньої обробки.
  6. При необхідності конструкцію можна легко розібрати і зібрати заново на новому місці.
  7. Вартість зведення будівлі з ЛСТК нижче, ніж інші варіанти будівництва.

Навіщо потрібен проект модульного будинку?

Проекти будинків за технологією ЛСТК потрібні для того, щоб отримати дозвіл на будівництво і мати повне уявлення про те, яким буде готова будівля. Готовий проект - це більше, ніж схематичне зображення майбутньої будівлі. Професійний проект модульного будинку з ЛСТК включає в себе: точні інженерні розрахунки, детальний архітектурний і технічний план будівлі, креслення, кошторис з переліком всіх необхідних металоконструкцій і інших будматеріалів. У каталозі нашої компанії можна ознайомитися з асортиментом і вартістю типових проектів модульних будинків з легких тонкостінних профілів.

Які бувають проекти будинків з ЛСТК?

Проекти будинків з ЛСТК можуть бути різними за складністю, плануванні, площі та поверховості будівлі. Можна знайти продумане проектне рішення для невеликого одноповерхового будинку або для просторого будинку в 2 - 3 поверхи. Планування в готових проектах будинків з ЛСТК найчастіше відрізняється практичністю, але зустрічаються і будівлі з нестандартним архітектурним підходом. Варіантів сайдингу і внутрішньої обробки також багато. Можна вибрати матеріали з різних цінових сегментів для будь-якого проекту каркасних будинків з ЛСТК, завдяки чому можна отримати оригінальний і відображаючий ваш стиль житловий будинок.

Де замовити проект каркасного будинку?

В Україні проекти модульних житлових будинків можна замовити на нашому заводі металокаркасв. Ми пропонуємо економічно вигідні і ретельно прораховані комплексні проектні рішення для якнайшвидшого початку будівництва. Скориставшись готовим проектом, ви зможете швидко отримати власне житло або отримувати прибуток з інвестицій. Ціни на проекти модульних будинків залежать від їх складності, наявності додаткових опцій і інших чинників. Типове рішення можна адаптувати з урахуванням побажань замовника, так як технологія ЛСТК досить гнучка і може підлаштовуватися під будь-які потреби.

Замовити проекти каркасних будинків з ЛСТК і все необхідне для модульного будівництва можна на нашому сайті. Доставка здійснюється в Київ, Запоріжжя, Дніпро, Харків та інші міста України. Детальну інформацію про проектування будинків з ЛСТК можна отримати за телефоном, вказаним на нашому сайті