Модульні будівлі для виробництва

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Швидкомонтовані будівлі для виробництва: будівництво, технологія і організація

Створити сучасні умови для ведення різних бізнес-процесів допоможуть промислові модульні будівлі. Будівництво здійснюється з використанням інноваційних технологій, що прискорює і економить процес забудови, що відповідно зменшує терміни окупності!.

Промислові швидкобудуюємі будівлі енергоефективні. При будівництві велика частина будівель конструюється без "мокрих" процесів. Монтаж стін і покрівлі відбувається за допомогою болтових з'єднань або зварювання, а значить, проводити будівництво можна в будь-яку погоду.

Швидкомонтовані виробничі цехи мають ще одну важливу перевагу - прийнятну вартість за рахунок зменшення навантаженості на фундамент.

Які бувають швидкобудуюємі промислові будівлі

Щоб створити міцну і надійну конструкцію за короткий час, застосовуються різні технології в будівництві. Залежно від конструктивних особливостей швидкобудуюємі будівлі для виробництва бувають:

  • каркасні;
  • модульні (контейнерні).

Каркасні промислові будівлі монтуються на будівельному майданчику, де в першу чергу відбувається збірка острова основи, потім його зміцнення і установка інших елементів.

Модульні промислові будівлі з ЛСТК в основі мають готовий блок, що доставляється на ділянку. ЛСТК - каркасне спорудження на основі легкої сталевий тонкостінної конструкції. Побудувати швидкобудуюємі виробничі будівлі з блок-контейнерів можна в короткі терміни.

Швидкомонтовані виробничі будівлі: основні переваги в будівництві

  1. Будівництво швидкомонтованих будівель має ряд переваг, серед яких:
  2. транспортується;
  3. прийнятна ціна;
  4. надійність;
  5. швидкість виконання робіт;
  6. довгий термін служби (до 100 років).

Швидкомонтовані виробничі будівлі дозволяють скоротити витрати на комунальні послуги на 30-70%. У будівництві модулів застосовуються високоякісні матеріали, які виготовляються спеціалізованим заводом, що дає можливість моніторити контроль якості блоків.

Каркасні промислові будівлі використовуються для житлових будинків, комерційних і виробничих будівель, які не потребують дюжини державних дозволів. Відповідно, швидкобудуюємі виробничі будівлі не вважаються капітальної нерухомістю.

Швидкомонтовані будівлі для виробництва: економічна вигода і екологічна безпека

Швидкомонтовані виробничі будівлі дозволяють вибрати планування під конкретного клієнта. Будівництво двох, триповерхової новобудови реалізується за два місяці. Швидкомонтовані будівлі для виробництва обладнані всіма комунікаціями. Замовити і купити конструкцію можна через каталог фірми.

Залежно від будівельних елементів на швидкобудуюємі виробничі будівлі ціна включає в себе витрати на матеріали, оплату, прибутковість і т.п. Промислові будівлі з ЛСТК мобільні і не потребують дорогого обслуговування.