Модульні торгові павільйони

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Швидкомонтовані торгові павільйони - ваш успішний бізнес!

Вирішили відкрити свою справу, але не можете знайти відповідне приміщення? Все або занадто дорого, або не підходить під вашу задумку, або знаходиться не в тому місці? Рішення є - купіть каркасний торговий павільйон від компанії-виробника «Frame Factory». Ця недорога швидкомонтована модульна конструкція з ЛСТК буде виготовлена ​​спеціально під ваші потреби з урахуванням специфіки бізнесу та розташування. Найчастіше швидкобудуюємі торгові будівлі замовляють для торгівлі на вулиці, ринках.

Швидкомонтовані торгові приміщення і їх переваги

Каркасні павільйони мають масу плюсів для бізнесу:

  1. Бюджетне рішення. Вартість таких каркасних конструкцій в рази дешевше капітального будівництва. Вклавшись один раз в павільйон з ЛСТК не потрібно витрачати космічні суми щомісяця на оренду приміщення.
  2. Висока швидкість виготовлення і монтажу. Вже через пару тижнів ви почнете заробляти.
  3. Можливість встановити магазин в тому місці, яке найбільш економічно вигідно.
  4. Високий рівень мобільності. Каркасні павільйони при необхідності завжди можна перенести на інше місце. Вони дозволять заощадити гроші на витрати, якщо ви вирішите розірвати договір оренди.
  5. Відсутність необхідності в підготовці спеціальних актів на проведення будівництва та безлічі іншої документації. Це спростить відкриття бізнесу.
  6. Можливість самостійно вибрати планування приміщення під потреби конкретного бізнесу.

Якщо торгову точку розташувати в правильному місці з високим трафіком покупців і зробити зручною для них, то продажі будуть тільки рости! Тому пропонуємо побудувати бізнес разом з нами - замовляйте швидкобудуюємі торгові будівлі та заробляйте!

Чому купити каркасні павільйони варто в «Frame Factory»?

Всі наші швидкобудуюємі торгові павільйони будуються на власному виробництві «під ключ». Матеріали замовляються безпосередньо у надійних постачальників. Це гарантує високу якість, дотримання всіх стандартів і доступну ціну. Ми створюємо модульні споруди на основі міцного каркаса, що витримує високі навантаження, утеплюємо екологічним матеріалом і обшивають панелями відповідно до побажань замовника.

Щоб вибрати відповідний вам павільйон з ЛСТК, ознайомтеся з нашим каталогом. Якщо нічого не підійшло, то зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони створять проект під ваші потреби і прорахують його вартість. Готові швидкобудуюємі торгові приміщення ми відправляємо по всій Україні (Львів, Дніпро, Херсон та ін.).

Компанія «Frame Factory» допоможе вам почати бізнес з мінімальними вкладеннями, телефонуйте!