Модульні школи

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Модульні школи - сучасний підхід до будівництва навчальних закладів

Технології будівництва з ЛСТК успішно застосовуються не тільки для зведення житлових і промислових будівель, а й для навчальних закладів. Модульні школи - це швидкобудуюємі конструкції, які повністю підходять для забезпечення навчального процесу. Монтаж каркасного будинку в короткі терміни дозволяє економічно вигідно вирішити нестачу навчальних закладів в будь-яких населених пунктах. Замовити модульну школу за ціною від виробника можна на нашому заводі металлокаркасов.

Переваги модульних шкіл

Школа модульного типу має наступні переваги:

  1. Безпека експлуатації. Модульні технології передбачають використання екологічно чистих і вогнетривких матеріалів для будівництва споруд.
  2. Монтаж за 2 - 3 тижні. Точні терміни зведення модульної школи залежать від розміру і планування, але це завжди набагато швидше, ніж капітальне будівництво.
  3. Модульні будівлі школи можна будувати в будь-який час року.
  4. Для монтажу не потрібно залучати важку вантажопідйомну техніку і наймати велику бригаду будівельників.
  5. Зовнішне і внутрішне оздоблення модульної школи може проводитися з використанням будь-яких матеріалів.
  6. Ціни на будівництво школи модульного типу нижче, ніж при використанні традиційної технології.

Як проводиться монтаж модульного будівлі школи?

Всі необхідні для зведення будівлі металоконструкції транспортуються на місце будівництва. Модулі збираються з окремих елементів відповідно до докладної інструкції. Після цього краном-маніпулятором каркас встановлюється в потрібному положенні. Утеплення стін школи проводиться з використанням безпечних матеріалів,що  ефективно зберігають тепло. Відразу після монтажу можна приступати до обробки модульної будівлі школи.

Де замовити школу модульного типу?

Наша компанія займається виготовленням модульних шкіл за типовими і індивідуальними проектами. Виробництво організовано відповідно до європейських стандартів, для виготовлення ЛСТК використовується високотехнологічне обладнання.

З асортиментом каркасних шкіл і цінами можна ознайомитися в нашому каталозі. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста України. Проконсультуватися з менеджером компанії і поставити додаткові запитання можна за телефоном, вказаним на сайті.