Каркасні спортивні зали

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Швидкомонтовані спортивні будівлі - актуальність і цінність

«Завод Металокаркасів» пропонує проектування і будівництво будівель за допомогою швидкомонтованих конструкцій. Серед них актуальності набувають швидкобудуюємі спортивні споруди. Швидкомонтовані спортзали відрізняються простотою процесу будівництва, яка ніяк не позначається на якості об'єкта будівництва.

Швидкомонтовані спортивні будівлі - відмінна альтернатива капітальному будівництву спортивних комплексів. Популярність модульних спортивних споруд набирає обертів. До цього призводить масовий інтерес до здорового способу життя і одночасна привабливість вкладень в будівництво модульних спортивних споруд для інвесторів.

Швидкомонтовані спортивні будівлі - це:

  1. унікальний проект з короткими термінами реалізації;
  2. можливість швидко отримати економічну вигоду;
  3. необмеженість в архітектурних рішеннях.

Технології будівництва, що використовуються компанією «Завод Металокаркасів», дозволяють здійснити проект з мінімальними витратами на будматеріали, при цьому зберігаючи високу якість споруди. Оскільки будівлі спортивного призначення мають велику різноманітність, то будівництво за допомогою каркасних споруд в рази полегшує завдання. Каркасні споруди дозволяють легко і швидко втілити навіть нестандартний проект.

Переваги швидкомонтованих спортивних комплексів

В основі будівництва швидкомонтованих будівель лежить використання легкої сталевої тонкостінної конструкції (ЛСТК), що вигідно в порівнянні з класичним будівництвом, де стіни і фундамент зводять з бетону і цегли. Економічність - не єдина перевага швидкомонтованих спортивних комплексів. Варто виділити наступні переваги:

  1. мінімальні терміни будівництва;
  2. виконання ексклюзивних побажань замовника - будівлі будь-якої форми і параметрів;
  3. мобільність, що припускає можливість будівництва в різних регіонах.

Таким чином, вибравши для будівництва спортивних споруд систему швидкомонтованих будівництв, ви заощадите гроші і час, при цьому споруда буде надійною, якісною і відповідати тим вимогам, які були заявлені вами на початковому етапі співпраці. Модульні спортивні споруди, проектування і будівництво яких пропонує компанія «Завод Металокаркасів», стануть відмінним рішенням для вашого бізнесу.

Швидкомонтовані спортзали і їх будівництво

Швидко і професійно виконати весь спектр робіт, починаючи зі створення проекту і виробництва модульних спортивних споруд і закінчуючи доставкою та монтажем з використанням швидкомонтованих конструкцій допоможуть фахівці компанії «Завод Металокаркасів».

Перед початком співпраці можна ознайомитися з основними технічними характеристиками пропонованих конструкцій в каталозі на сайті. Там же представлені і ціни. Замовити прорахунок вартості можливо в формі на нашому сайті, далі вже нашими менеджерами збираються всі вихідні дані, необхідні для формування кошторису і створення проекту. Після його затвердження починається виготовлення каркасів. Далі іде облаштування фундаменту, монтаж каркаса, обшивка стін і внутрішніх перегородок, даху, монтаж вікон і дверей. Останній етап - проведення інженерно-технічних комунікацій. Ціна на модульні спортивні споруди залежить від складності та габаритів майбутнього об'єкта.

Побудувати каркасні спортивні зали можна в найкоротші терміни, і це не відіб'ється на якості споруди, оскільки ми використовуємо перевірені сертифіковані матеріали. Можлива також доставка в інші міста України за прийнятну вартість.

Особливості експлуатації швидкомонтованих спортивних споруд

Дуже часто при виборі способу будівництва люди не завжди належним чином оцінюють модульні спортивні споруди. Це відбувається тільки через незнання особливостей і переваг, якими володіють пропоновані нами об'єкти. Саме тому менеджери «Завод Металокаркасів» надають детальну консультацію та каталог з прикладами наших робіт. Тільки так можна розвіяти всі сумніви і зробити вибір на користь створення швидкобудуємої спортивної споруди.

Швидкомонтовані спортзали - це спортивні будівлі, в яких передбачені всі необхідні технічні умови для підключення систем комунікацій, таких як опалення, освітлення, вентиляція та забезпечення водою. Експлуатація таких об'єктів можлива в будь-який час року. У своїх експлуатаційних якостях вони нічим не поступаються звичним для нас будівлям.

Модульні спортивні споруди - рішення для маленьких міст і віддалених населених пунктів

В умовах розвитку сфери спорту і популярності серед населення спортивного способу життя модульні спортивні споруди набувають особливої ​​цінності. Це актуально для невеликих містечок і віддалених населених пунктів, адже швидкобудуюємі спортивні споруди можуть бути основою для фітнес-залу, тренажерного залу або спортзалу. Такі проекти не вимагають величезних вкладень, а результат не змусить себе чекати.

Компанія «Завод Металокаркасів» проектує швидкобудуюємі спортивні будівлі, а наші консультанти допоможуть клієнтам визначитися з місцем будівництва модульної спортивної споруди, врахувати необхідні нюанси для створення проекту.

Швидкомонтовані спортзали можуть стати вирішенням для створення спортивної платформи. Вкладення коштів і покупка такого проекту призведе до отримання прибутку в майбутніх періодах.