Проекти модульних магазинів

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Проекти швидкомонтованих магазинів для вашого бізнесу

Легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) все частіше використовуються для зведення комерційних будівель. Швидкомонтовані магазини - це хороший і економічно вигідний варіант для будь-якого підприємця, який не готовий вкладатися в капітальне будівництво і хоче швидше отримувати прибуток. Замовити проекти швидкомонтованих магазинів в Україні за ціною від виробника можна на нашому заводі металоконструкцій. Ми пропонуємо вигідні рішення, які легко реалізувати для будь-якої сфери торгівлі.

Переваги модульних магазинів

Магазини, побудовані по каркасних технологіях, мають ряд незаперечних переваг:

  1. Будівництво в короткі терміни. Монтаж швидкомонтованих будинків, в залежності від розмірів і поверховості, займає всього кілька тижнів і не вимагає використання важкої вантажопідйомної техніки. Це дійсно вигідна інвестиція!
  2. Міцність і довговічність металоконструкцій. Сталеві тонкостінні профілі витримують великі навантаження, не піддаються гниттю і впливу комах.
  3. Екологічність і пожежна безпека. Для будівництва модульних магазинів використовуються екологічні та стійкі до загоряння матеріали.
  4. Різні варіанти зовнішньої і внутрішньої обробки. Для сайдинга можуть використовуватися будь-які матеріали - від економ і до преміум класу.

Будівництво торгових будівель можна проводити в будь-який час року. За рахунок легкості конструкцій для модульних магазинів не потрібен капітальний фундамент, що дозволяє заощадити кошти.

Навіщо потрібен проект будинку швидкого магазину?

Проекти модульних магазинів потрібні для отримання дозволу на будівництво. Також складений професіоналами проект - це запорука безпеки і тривалої експлуатації конструкції. У нас проводяться точні інженерні розрахунки, робляться креслення і ескізи, складаються кошториси з переліком металоконструкцій і інших комплектуючих. Ознайомитися з готовими проектами можна в каталозі компанії на сайті. В будь-які проекти модульних магазинів можна внести зміни відповідно до побажань замовника.

Вартість проектного рішення і монтажу швидкомонтованих магазину залежить від його розмірів, поверховості і планування. Завод металоконструкцій здійснює доставку структурних елементів для модульного будівництва в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інших містах України. Реалізуйте свій бізнес-проект в найкоротші терміни разом з нами!