Модульні готелі

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Каркасні готелі як перспективний напрямок інвестицій

Будівництво швидкомонтованих каркасних будівель з ЛСТК користується популярністю в європейських і азіатських країнах, але для України - це справжня знахідка для швидкого запуску бізнесу. Найстрімкіше формується в Україні готельний бізнес.Уявлення, що модульні готелі та хостели необхідні тільки в курортних районах і виключно в розпал сезону, викликає сильне здивування. Готельних зон, особливо економ-класу, критично мало в великих і маленьких населених пунктах України. Тому споруда модульного готелю «під ключ» - потрібна послуга і перспективний напрямок для бізнесу. Ціни на швидкобудуюємі готелі набагато вигідніше капітальної споруди. Але це не єдина різниця.

 • ЛСТК готель також відрізняється від простого:
 • мінімальними термінами виконання проекту;
 • необмеженими можливостями проектування;
 • низькою собівартістю модульного готелю;
 • максимальною мобільністю;
 • будівництво готового готелю "під ключ" і доставки замовнику.

Каркасне будівництво готелів з легких, але міцних сталевих тонкостінних конструкцій надає власнику не тільки гарантію тривалої експлуатації, але і перспективу швидкої трансформації бізнесу без витрат часу і фінансів. Окупність будівництва невеликих приватних модульних готелів на такому високому рівні, що більшість підприємців планують розширення або перепланування вже після року експлуатації. Популярність модульних готелів у людей пояснюється хорошим співвідношенням ціни та якості.

Етапи будівництва швидкобудуємого  готелю

Якщо ви вирішили купити модульний готель, вам необхідно звернутися в перевірену фірму з відмінними відгуками на ринку України. Фахівці разом з вами або дизайнером розроблять ескізний проект і візуалізацію будівництва каркасного готелю, порахують кошторис, виготовлять і встановлять модулі на об'єкт. Може здатися, що будівництво нічим не відрізняється від стандартного, але це не так. Головна відмінність - у відсутності дорогих будматеріалів та спецтехніки для робіт на об'єкті. Це дозволяє в рази скоротити бюджет при виборі швидкобудуємого готелю.

Першим етапом створення модульного готелю необхідно вибрати один з чотирьох видів тонкостінних конструкцій:

 1. Одноповерховий: на 5 номерів.
 2. Багатоповерховий: до 15 номерів (2-3 поверхи).
 3. Комплекс, що складається з окремих блоків (наявність нового обладнання дозволяє реалізувати найскладніші проекти, наприклад, готель на понад 100 номерів).
 4. Прибудова до вже існуючого житла.

Після цього менеджери обговорюють з замовником план реалізації проекту і готують документацію. На місці майбутнього каркасного готелю обов'язково проводиться робота з фундаментом. На заводі фахівці зводять каркас і проводять комунікації, а далі підключають індивідуальні електричні та газові прилади. Одночасно з цим закінчують внутрішнє оздоблення швидкобудуємого готелю.

Часто замовники хочуть бачити оригінальний проект складної конфігурації, але ціна на модульні готелі «під ключ» більш приваблива, і такі блоки відповідають сучасному рівню комфорту. Якщо клієнт зважився на подібний проект, варто прислухатися до рекомендацій по плануванню від фахівців. Не забувайте про можливість додати в каркасний готель спеціалізовані площі, такі як лоджії, вітальні або окремі ванні кімнати.

Терміни установки і експлуатації швидкомонтованих міні-готелів

Завдяки високим стандартам якості терміни виготовлення і монтажу модульних міні-готелів кожен раз приводять у захват клієнтів: в залежності від обсягів і площі конструкції виготовлення займає від 10 днів до 2 місяців, а монтаж - менше 7 днів.

Період експлуатації швидкомонтованих готелів  визначити неможливо. Все залежить від клімату, наявності екстремальних умов протягом року і дбайливого використання. Мінімальним гарантованим терміном є 20 років. Однак сучасні металоконструкції модульних готелів можуть прослужити 100 років і довше завдяки легкості стали і способу її обробки.

Особливості будівництва модульних готелів

При використанні каркасних готелів в своєму бізнесі слід поставитися серйозно до опрацювання концепції та аналізу супутніх чинників. Від цього залежить майбутня ціна на послуги швидкобудуємих  готелів або готелю і, відповідно, ваш прибуток.

Перший фактор - це вдосконалення і розширення туризму в обраному регіоні. Нові туристичні місця з'являються повсюдно, тому важливо не упустити появившу можливість. А при високій мобільності модульних готелів бізнес може переміщатися на вигідні місця разом з вами.

Другим істотним фактором є розвинена транспортна інфраструктура. Для доставки частин модульного готелю важлива наявність під'їзних доріг для транспорту.

Третій фактор - специфіка навколишнього ландшафту і клімату вибраної ділянки. Він зумовлює вибір матеріалів, покриттів, а також особливості змін у модульному готелі. Неможливих варіантів немає, наші фахівці впораються з завданням будь-якої складності. Також в порівнянні з цегляними будівлями вибір ландшафтів для швидкомонтованих готелів в рази ширше. Це пов'язано з легкістю конструкції і полегшеним варіантом фундаменту.

Останнім важливим чинником вважається відповідність споруди екологічним і санітарним нормам. Модульні готелі відрізняються великим вибором екологічних будівельних матеріалів як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Технічні вимоги до розміщення і перепланування подібних модульних готелів значно м'якші, оскільки вони входять до фонду тимчасових споруд. Головною незручністю зможуть виявитися деякі труднощі з підключенням комунікацій.

Також важливо враховувати, що для кожної будови можуть існувати власні норми розміщення і будівництва на обраній ділянці. Актуальні санітарні норми для модульних готелів краще питати в місцевих органах самоврядування.

Залучення фахівців до процесу планування модульного готелю, безсумнівно, допоможе уникнути потенційних помилок і вад.

Формування ціни на модульні готелі

Ціна на каркасний готель залежить від декількох факторів:

 • площа і кількість поверхів;
 • складність планування модульного готелю;
 • оздоблювальні матеріали;
 • вид покрівлі;
 • типи комунікацій.

Фінансово найвигіднішим і ефективним варіантом залишається купувати модульний міні-готель в Україні «під ключ» від перевірених фірм. Цей варіант гарантує високу якість робіт, мінімальні терміни виготовлення модульного готелю і знижує ризик непередбачених ситуацій на кожному етапі будівництва. Також ціна на модульні будівлі в Україні залежить від міста, в якому виробляється.

Наша компанія пропонує будівництво комфортних міні-готелів з мінімальними початковими вкладеннями. Унікальна адаптована технологія будівництва під клімат України дозволить значно економити на комунальних платежах, при цьому забезпечуючи в вашому готелі тепло взимку і комфорт влітку.