Модульні будинки ЛСТК

Поділитися з друзями

Натисніть на іконку, щоб поділитися посиланням із друзями

Модульно-каркасні будинки з ЛСТК - швидке вирішення житлових проблем

Модульно-каркасний будинок зводиться з великих блокових конструкцій, вироблених в заводських умовах. Після виготовлення секцій виконується обробка, вставляються вікна і двері, проводяться електричні кабелі, труби каналізації та водопостачання. За фактом, житловий каркасно-модульний будинок в Одесі і інших містах поставляється на ділянку будівництва з рівнем готовності 75 - 95%. Залишається тільки встановити секції на фундамент і зістикувати їх. Для цього використовується спеціальна техніка (кран).

Вважається, що модульні збірні приватні будинки - один з найшвидших і економічно вигідних способів будівництва. Це насправді так, тому що збірка займає від 2 до 7 днів. Якщо ви вирішили купити каркасний будинок з ЛСТК, виконаний за індивідуальним замовленням, то при наявності складних елементів зведення будівлі може збільшитися до двох тижнів. У будь-якому випадку, це набагато швидше, якщо порівнювати процес зі стандартним будівництвом.

Наша компанія займається виробництвом і продажем модульних будинків з урахуванням ваших побажань і переваг. Звертайтеся до менеджерів, щоб обговорити вартість, терміни виготовлення та інші нюанси.

Металеві каркасні модульні будинки з ЛСТК - варіанти планування

Перш ніж побудувати модульний будинок, необхідно визначитися з його площею і плануванням. У каталозі на сайті представлені вже реалізовані проєкти. Як купити готовий каркасний модульний будинок в Україні, підкажуть менеджери. Для цього на сайті наведені номери телефонів.

Бажана площа впливає на кількість модулів, необхідних для будівництва житлового будинку з металоконструкцій. Ми пропонуємо одно- і двоповерхові будівлі з різною кількістю кімнат. Досить перспективний варіант - два блоки, розташовані на відстані один від одного. На такі модульні будинки в Одесі (в Україні) ціна обговорюється окремо. Простір між блоками захищається, а вся конструкція накривається одним дахом.

Типові модульні заміські каркасні будинки з ЛСТК можуть складатися з 4 - 7 секцій або більше. Вони з'єднані між собою в певній комбінації. Висота стель в швидкомонтованих будинках варіюється від 2,4 до 3,1 м. Ви можете замовити проєкт з плоским або скатним дахом.

Незважаючи на певну простоту виготовлення модульних будинків і їх збирання, кінцевий варіант виглядає строго і лаконічно. При наявності критої тераси або панорамного скління зовнішній вигляд стане набагато виразніше.

Каркасні будинки з оцинкованого профілю - пристрій конструкції, її особливості

Ціни на модульні будинки в Україні конкурентні в порівнянні з вартістю будівництва стандартних житлових об'єктів. На доступність прайса впливає простота конструкції, відсутність надмірностей. При виготовленні будинку модульного типу за технологією ЛСТК використовуються наступні елементи:

 1. Каркас. При виробництві застосовується металопрофіль високої якості. Замовляйте модульні будинки, купуйте  будівлі з заводу в Києві за прийнятною ціною без посередників.
 2. Заповнення стін (мінвата, пінопласт, полістиролбетон, рідкий пінобетон).
 3. Опалубка для стін, гіпсокартон, ДСП, ЦСП, МДФ панелі.

Між панелями швидкомонтованих будинків прокладається теплоізоляційний матеріал. Його товщина безпосередньо залежить від кліматичних умов регіону. При виготовленні будинку з металопрофілю на ціну впливають додаткові процедури. Наприклад, для збільшення терміну експлуатації метал покривається спеціальними антикорозійними матеріалами. Також необхідна обробка засобами, що підвищують вогнестійкість. Задавайте питання про модульних будинків, будівництво, вартості об'єктів з ЛСТК менеджерам і оформляйте замовлення.

Будинки з модульних блоків: переваги конструкцій

Ви можете купити модульний будинок в Україні (Харків, Київ та інші міста), звернувшись в нашу компанію. Менеджери розрахують вартість виготовлення, вкажуть терміни. Переваги будинку з металоконструкцій - ціна. Також до плюсів відносяться:

 1. Рівень готовності. Якщо немає часу і можливості займатися будівництвом в звичному режимі, то виробництво модульних будинків в Україні стане відмінним рішенням.
 2. Швидкість. На цей час немає альтернативи каркасним будинкам, якщо розглядати терміни їх зведення.
 3. Універсальність. Ви можете купити житловий модуль в Україні за типовим або індивідуальним проектом, вибравши готове рішення або запропонувавши власне планування.
 4. Мобільність. Якщо купити модульний будиночок з ЛСТК, то можна не переживати в разі переїзду. Конструкція переміщається на нове місце в зібраному вигляді або по частинах.

Ще один плюс - споруджувати модульний будинок з ЛСТК можливо в будь-яку пору року року. В ході зведення до об'єкту пред'являються занижені вимоги, а тому немає прив'язки до сезону. Каркасні будинки можна побудувати навіть взимку або в важкодоступних місцях.

Збірні модульні будинки під ключ

Завдяки тому, що на модульний заміський будинок в Харкові вартість досить низька, ви можете замовити його виготовлення під ключ. В такому випадку буде надано готовий об'єкт, відповідний для постійного проживання. При цьому процес замовлення збірного будинку з готових модулів ЛСТК в Києві під ключ складається з кількох етапів:

 1. Ознайомлення з нашими пропозиціями на сайті. У каталозі представлено кілька моделей швидкомонтованих блочно-модульних будинків, що дозволить визначитися з уподобаннями.
 2. Розробка дизайну. На підставі ваших побажань фахівець нашої компанії створить унікальний проект будинку легкої конструкції ЛСТК під ключ. Вартість буде залежати від поточних запитів, обраних матеріалів.
 3. Обговорення з менеджерами вартості модульного будинку з ЛСТК під ключ, термінів виготовлення секцій.

Зверніться в нашу компанію, щоб отримати якісний житловий об'єкт за прийнятною ціною. Ми швидко виготовимо модульний будинок в Дніпрі, Одесі. Виробництво секцій здійснюється в короткі терміни з дотриманням всіх технологій.

Етапи виробництва і зведення будинку з готових моделей в умовах заводу

Ви можете ознайомитися з докладною інформацією про каркасні об'єкти в ході розмови з нашими консультантами. Задавайте питання про модульні будинки, виробництво під ключ, ціни готових проектів з ЛСТК. Якщо цікавить процес виготовлення і будівництво об'єктів, то його можна розділити на кілька етапів:

 1. Створення модулів будинку в Україні за ціною, вказаною в договорі.
 2. Доставка секцій до ділянки будівництва.
 3. Збірка готового модульного будинку в Вінниці, Дніпропетровську та інших містах.
 4. Підключення інженерних комунікацій.

При дотриманні всіх етапів забезпечується висока швидкість будівництва житлових будинків з металевого каркаса ЛСТК під ключ (ціна в Україні прийнятна), і ви в короткі терміни обзаведетеся власною нерухомістю.

Зведення будинку з легких металоконструкцій - чим зумовлена ​​низька вартість?

Діючі на будівництво модульних будинків з металоконструкцій за технологією ЛСТК в Україні ціни бентежать деяких клієнтів. Вони вважають, що низька вартість - це гарантія надання неякісних послуг. Насправді будинок модульного типу за технологією ЛСТК не може коштувати дорого, що обумовлено простотою його зведення. Серед основних моментів:

 1. Фундамент. При замовленні модульних будинків (виробництво під ключ) ціни не завищуються через установки об'єктів. Масивна основа не потрібна, що економить бюджет. Саме тому на модульні будинки в Харкові ціна прийнятна для більшості клієнтів.
 2. Стіни. При капітальному будівництві роботи йдуть довго. Зарплата виплачується щомісяця. На будівництво модульного будинку з ЛСТК в Україні ціна нижче, тому що блочна будівля поставляється в готовому вигляді, а монтаж займає кілька днів.
 3. Дах. Ферми можуть збиратися як на заводі, так і на будмайданчику, в ціну готового модульного будинку входить покрівля. Монтажники встановлюють готовий модуль, що економить час і сили.

Уточнюйте вартість модульних будинків у наших менеджерів, щоб оформити замовлення на виготовлення секцій.

Модульний будинок для постійного проживання в Україні - вартість монтажу інженерних комунікацій

Бажаючи купити житловий модульний будинок в Одесі, ціну всіх послуг потрібно уточнювати заздалегідь. При капітальному будівництві монтаж інженерних комунікацій здійснюється після облаштування стін, перекриттів. Процес займає багато часу, вам доведеться оплачувати кожен день роботи. Але при виборі готового каркасно-модульного будинку ціна в Україні формується інший спосіб. Комунікації закладаються при виробництві секцій, а на ділянці досить з'єднати їх із зовнішніми мережами. Це ще одна відповідь на питання про те, чому на швидкобудуюємі модульні будинки з профілю ЛСТК під ключ ціна нижче.

Якщо ви хочете заощадити на будівництві житлового об'єкта, то звертайтеся в нашу компанію. Менеджери роз'яснять всі нюанси. Вони підкажуть, як замовити будинок з ЛСТК в Україні, ціну і терміни виготовлення модулів. Телефонуйте за вказаними телефонами і отримаєте розгорнуту інформацію. І пам'ятайте, що на модульні будинки в Одесі ціна з заводу нижче, ніж при замовленні через посередників.

Легкі каркасні будинки з ЛСТК-металоконструкцій: кілька слів про фундамент

При замовленні модульного будинку ціна в Києві (Україна) знижується за рахунок легкості конструкції. Щоб побудувати житловий об'єкт, не потрібно зводити капітальний фундамент, на який витрачається велика сума. Для домокомплекту з ЛСТК досить недорогих земляних робіт. Облаштування свайно-гвинтового фундаменту займає пару днів, при цьому немає серйозних вимог до типу і рельєфу ділянки.

Ви можете замовити модульні будинки для постійного проживання, купіть їх за прийнятною ціною в Україні, щоб насолоджуватися комфортним життям. У яку суму обійдеться зведення фундаменту для установки конструкції? Це залежить від ухилу ділянки. Ціну готових блочно-модульних будинків під ключ в Україні не можна порівняти з прайсом на капітальне будівництво.

Індивідуальне проектування житлових модульних будівель

Якщо вас влаштовує на модульні будиночки в Харкові  ціна, але не подобаються наявні моделі, замовте розробку індивідуального проекту. Професіонали нашої компанії врахують побажання і переваги. В такому випадку споруда швидкого спорудження буде повністю відповідати запитам. При цьому беруться до уваги вимоги стандартів по частині максимальних навантажень, що забезпечує безпеку модульного житла в Україні.

Наші експерти втілять в життя вашу мрію, дотримуючись норм будівництва. У цьому їм допоможе високий рівень досвіду в будівництві модульних будинків в Дніпропетровську і в Києві. З огляду на норми при прокладці труб, розташуванні перегородок і елементів інтер'єру, наші співробітники створять унікальний проект.

Уточнюйте ціни на модульні будинки для постійного проживання  в Дніпрі. Замовити індивідуальний проект можна в робочий час, зателефонувавши за телефонами. З вами будуть узгоджені всі нюанси. Це дозволить виділити бистровозводімий будинок серед однотипних проектів. Експерти вдало обіграють ландшафт, візьмуть до уваги особливості ділянки. Ціну, за якою можна купити модульні будинки в Запоріжжі або іншому місті України, ви можете уточнити у наших менеджерів.

Будинок із сталевого каркаса і профілю: умови експлуатації

Модульне домобудівництво вимагає дотримання норм при експлуатації будівлі. Візьміть до уваги рекомендації, щоб збільшити термін служби об'єкта. І нехай на модульні будинки в Україні (в Харкові) ціни відрізняються в залежності від їх параметрів, але умови експлуатації єдині для всіх об'єктів. Серед основних положень:

 1. Якщо ви купили житлові модулі будинку за ціною, вказаною в договорі, то виконуйте їх технічне обслуговування не рідше одного разу на рік. В ідеалі - перед літнім і зимовим сезонами.
 2. Модульні будинки від виробника в Миколаєві та Полтаві, а також в інших українських містах вимагають дотримання умов експлуатації окремих частин. Йдеться про двері, вікна, огорожі, інженерні комунікації.
 3. При замовленні модульного каркасного будинку ціна варіюється в широких межах. Незалежно від вартості, заборонено вносити зміни в конструкцію без попереднього узгодження з нашими експертами.

Не пропустіть можливість купити каркасні модульні будинки за технологією ЛСТК, ціна в Україні формується на підставі ваших запитів. Ви отримаєте комфортне, тепле і затишне житло в короткі терміни.